Benmar

Radykalne zmiany na białostockim rynku – lokalnym firmom wyrasta konkurencja

Kończy się trwający ponad dekadę okres, w którym na białostockiej mapie handlowej znajdował się zaledwie jeden hipermarket budowlany. Była to sytuacja dość wyjątkowa, bo rzadko się zdarza, aby w tak dużym – bo przecież niemal 300-tysięcznym mieście działał tylko jeden wielkopowierzchniowy market należący do zagranicznego koncernu.

Czytaj więcej »Radykalne zmiany na białostockim rynku – lokalnym firmom wyrasta konkurencja

Pomaluj swój świat

Może się wydawać, że nie ma nic prostszego od pomalowania ścian. Ot, po prostu kupujemy wałek, malarską kuwetę, wybieramy farbę i do dzieła! Satysfakcja z samodzielnie odnowionego mieszkania jest przecież wielka. Jednak każdy, kto choć raz zmierzył się z takim zadaniem wie, jak wiele błędów można po drodze popełnić. Zanim więc się za to zabierzemy, warto się wcześniej odpowiednio do tej operacji przygotować.

Czytaj więcej »Pomaluj swój świat

Wyjątkowa okazja na tańsze zakupy

Z myślą o tych wszystkich, którzy zbliżający się długi sierpniowy weekend postanowili wykorzystać na nadrobienie zaległości w domowych pracach remontowych, białostocka sieć marketów budowlanych Benmar przygotowała wyjątkową okazję – zakupy produktów objętych znacznymi rabatami – do nawet 15 procent. W sobotę 13 sierpnia wszystkie markety sieci zapraszają na „Promocyjny rozkład jazdy”.

Czytaj więcej »Wyjątkowa okazja na tańsze zakupy

Łazienkowe oświecenie

Pomimo tego, że w łazience nie spędzamy tak wiele czasu jak np. w salonie, jej przestrzeń musi być zorganizowana w sposób optymalny i komfortowy. To zasada o uniwersalnym charakterze, bo nie ma tu znaczenia czy myślimy o przestronnych, ekskluzywnych salonach kąpielowych, czy o liczących ledwie kilka metrów kwadratowych, typowych łazienkach w blokach z wielkiej płyty, których pełno na naszych osiedlach.

Czytaj więcej »Łazienkowe oświecenie

Wiosna w ogrodzie

Przydomowy ogród, nie ważne duży czy mały, już dawno przestał być miejscem przeznaczonym na poczciwe rabatki i nudne grządki z pietruszką. Współcześnie to zielony salon, coraz częściej bywa, że zaprojektowany przez specjalistę, w którym wypoczywamy, relaksujemy się i poszukujemy równowagi po dniu pełnym wyzwań. Dzięki niemu zyskujemy szansę na, choćby niewielką namiastkę kontaktu z naturą wśród miejskiego zgiełku.

Czytaj więcej »Wiosna w ogrodzie