Archiwa tagu: Benhauer

Marketingmatic – dedykowany system Marketing Automation dla małych sklepów internetowych

Marketingmatic to zupełnie nowe narzędzie na polskim rynku dedykowane dla małych sklepów internetowych korzystających z najpopularniejszych platform ecommerce w Polsce – Shoper, IAI Shop, Clickshop i iStore. Marketingmatic oferuje unikalne technologie, które zwiększają sprzedaż i ograniczają odpływ użytkowników ze strony bez dokonania zakupu.

Rainbow Tours automatyzuje marketing z SALESmanago

Rainbow Tours wdrożył SALESmanago, czyli pierwszy w Polsce system klasy Marketing Automation. SALESmanago to system marketingu automatycznego, który monitoruje i analizuje zachowanie klientów na stronie www, prowadzi automatyczną segmentację klientów wg zainteresowań a następnie kieruje do poszczególnych grup automatyczne dopasowane do poszczególnych grup klientów akcje marketingowe.

Marketing Automation już w Polsce

Według raportów światowych firm badawczych globalny rynek Marketing Automation jest wart aktualnie ok. 2,5 mld dolarów. Wraz ze wzrostem znaczenia marketingu Online wartość tego rynku podwaja się z roku na rok. Systemy marketing automation automatyzują działania marketingowe firm Online i umożliwiają zwiększanie sprzedaży. SALESmanago to pierwszy w Polsce system tego typu.

Ruszyła pierwsza w Polsce charytatywna sieć reklamowa

Spółka Adspiro (http://www.adspiro.pl) wspólnie ze Stowarzyszeniem Saltrom uruchomiły pierwszą w Polsce charytatywną internetową sieć reklamową. Do sieci może przystąpić każda osoba posiadająca swój serwis internetowy poprzez zamieszczenie reklamy na swojej stronie WWW. Chętni darczyńcy, reklamodawcy poprzez Adspiro wykupują miejsca reklamowe, dostępne w sieci charytatywnej.

ADmanago obniża koszty kliknięć w Google nawet o 70%

ADmanago (www.admanago.pl) to pierwsza na polskim rynku aplikacja internetowa, za pośrednictwem której w bardzo prosty sposób można samodzielnie opublikować reklamę w wyszukiwarce Google. System emisji reklamy w ADmanago został uproszczony do niezbędnego minimum, tak aby reklamodawca nie musiał zakładać konta w systemie Adwords i żeby nie musiał korzystać z usług agencji reklamowej.

Jobmatch udostępnił moduł Obsługi Pracownika

W ramach platformy Jobmatch.pl pojawił się moduł HRM (Human Resources Management) adresowany do działów Personalnych i działów HR. System dedykowany jest obsłudze pracownika, i usprawnieniu komunikacji w firmie. HRM Jobmatch wspiera cały proces zatrudnienia pracownika jak również procesy monitorowania obecności, raportowania czasu pracy, czy zarządzania urlopami.