Archiwa tagu: Ben Bannatyne

ProLogis podsumował II kwartał 2009 w Polsce

ProLogis (NYSE: PLD), wiodący globalny dostawca obiektów dystrybucyjnych, podsumował drugi kwartał 2009 roku. W okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca tego roku firma podpisała umowy najmu na ponad 104 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej, w tym prawie 75 000 metrów kwadratowych to nowo podpisane transakcje najmu.

Obecna sytuacja na rynku powierzchni magazynowych

Ponad 250 studentów wzięło udział w wykładach ProLogis poświęconych obecnej sytuacji na rynku deweloperów powierzchni magazynowych, które odbyły się 10 czerwca w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu. Spotkanie poprowadził Ben Bannatyne, Dyrektor Zarządzający ProLogis na Europę Środkowo–Wschodnią. Było to kolejne spotkanie w ramach programu LOGMEETING – Spotkania i warsztaty w Wyższej Szkole Logistyki.

ProLogis wynajmuje 8400 metrów kwadratowych firmie Geodis w Rumunii

ProLogis (NYSE: PLD), wiodący globalny dostawca obiektów dystrybucyjnych, ogłosił dzisiaj, że wynajął 8400 metrów kwadratowych w nowo wybudowanym budynku w Bukareszcie firmie Geodis, będącej niezależnym dostawcą usług logistycznych i usług transportu międzynarodowego. Firma ta jest spółką zależną SNCF (kolei francuskich), a w Rumunii działa pod nazwą Geodis Calberson.