Przejdź do treści

Belutti

Lato w stylu vintage

Retro styl w modzie! Jak zapewne pamiętacie Jacqueline Kennedy fascynowała elegancją. Bohater z legendarnego filmu Top Gun imponował wyglądem rzeszom swoich fanek, a John Lennon zachwycał nas swoimi brzmieniami. Dziś style dawnych gwiazd powracają. Ale co je łączy? Przecież to lata 60-te, 70-te i 80-te. Stylistka marki Belutti odkryła tę zagadkę. To okulary! Zuzanna Ziętek opowie nam o najnowszych trendach okularowych i poradzi jak je łączyć ze strojem.

Czytaj dalej »Lato w stylu vintage

Okulary dla aktywnych

Soczewki korekcyjne oraz okulary przeciwsłoneczne mogą być, obok profesjonalnych gogli, gadżetem niezbędnym dla osób uprawiających sport zimą. Narciarstwo, snowboard, czy jazda na rowerze to tylko kilka z dyscyplin, w których komfort widzenia jest bardzo ważny. O potrzebie zadbania o odpowiednie okulary zimą opowie Marcin Krasnodębski, ekspert marki Belutti.

Czytaj dalej »Okulary dla aktywnych

Nowa kolekcja oprawek okularowych Belutti Eleganza

Marka Belutti wprowadziła nową kolekcję eleganckich oprawek okularowych Belutti Eleganza. Znajdują się w niej m.in. modele w kształcie kocich oczu oraz w stylu Woody’ego Allena. Kolekcja obejmuje 28 wzorów, które są przeznaczone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Bogaty wybór modeli i szykowny styl to propozycja Belutti dla osób z charakterem.

Czytaj dalej »Nowa kolekcja oprawek okularowych Belutti Eleganza

Oko w oko z letnim romansem

Letnie powietrze ma w sobie nutkę romansu. Dla niektórych nutkę, dla innych całą arię, jednak wszyscy zgodzą się, że atmosfera lata rozluźnia i daje naszym umysłom przyzwolenie na bezkarne marzycielstwo. To letnie „dumanie” w zadziwiający sposób odbiega od spraw przyziemnych, często nie zahacza nawet o kwestie dotyczące pieniędzy czy podejmowania obowiązków. Gdyby zebrać uciekające w stronę nieba marzenia, utworzyłoby się z nich prawdopodobnie gigantyczne …serce. Ta ciepła pora roku sprzyja bowiem nie tylko wygrzewaniu ciała, ale i podgrzewaniu wystudzonych zimą myśli. Myśli te są nie raz na tyle rozpalone, że wymagają ostudzenia. Dlaczego by im się nie poddać, skoro patrząc na przeciętną osobę na ulicy wiemy, że myśli dokładnie o tym samym. Nawet okulary przeciwsłoneczne nie pomogą, by ukryć rozmarzone oczy; ale mogą za to pomóc w znalezieniu drugiej „pary”. I bynajmniej nie mam tu na myśli pary … szkieł. Czytaj dalej »Oko w oko z letnim romansem