Archiwa tagu: BEKO

Nowa kampania telewizyjna Beko

Z początkiem lipca br. firma Beko rozpoczyna kolejną w tym roku ogólnopolską kampanię telewizyjną. Ma ona na celu promowanie nowych pralek, pozwalających łatwiej usuwać  z ubrań sierść zwierząt domowych oraz lodówek z dyktafonem. Jej celem jest także dalsze umacnianie wizerunku marki.

Przygotuj się na ciepłe dni z nową lodówką BEKO

Lodówka to sprzęt domowy, bez którego nie sposób się obejść. Najbardziej doceniamy ją gdy nadchodzą gorące dni, kiedy możemy z jej wnętrza wyjąć chłodne owoce, lody, czy orzeźwiające napoje. Jednak podczas upałów najważniejsza jest woda. Dlatego BEKO wprowadza na rynek nową lodówkę z dozownikiem, która zapewni nam do niej bardzo wygodny dostęp.

Koncern Arçerlik, właściciel firmy BEKO, osiągnął w 2008 roku obroty na poziomie 3,9 mld USD

Arçelik jest właścicielem BEKO – producenta dużego sprzętu AGD. W ubiegłym roku, mimo trudnej sytuacji rynkowej, firma Arçelik osiągnęła skonsolidowany obrót na poziomie 3,9 mld USD. Właśnie dzięki markom takim jak BEKO, firma utrzymała wiodącą pozycję w swojej kategorii produktowej na rynku macierzystym. Jednocześnie aż 50% obrotów  spółka Arçelik osiągnęła dzięki sprzedaży zagranicznej.