Bartosz Sosnowski

1 Bartosz Sosnowski

Kierunki rozwoju rynku eventów

eventKrótszy czas spotkań, wyższe koszty ich organizacji przy malejących budżetach, wykorzystanie social media, wzrost znaczenia wydarzeń wirtualnych i CSR – to według najnowszych prognoz MPI przyszłość rynku eventów. Aktualna sytuacja w branży i jej perspektywy będą szeroko dyskutowane w gronie ekspertów MICE podczas jubileuszowych V Targów Event, które rozpoczną się 2 października w Centrum MT Polska w Warszawie. Przez trzy dni będą odbywać się konferencje oraz szkolenia dotyczące organizacji eventów i zaprezentowane zostaną gotowe rozwiązania służące realizacji profesjonalnych imprez. W ofercie targów pojawią się technologiczne nowinki i atrakcje eventowe, propozycje miejsc na wydarzenia, a także wiele produktów i rozwiązań przydatnych w organizacji spotkań.

Czytaj więcej »Kierunki rozwoju rynku eventów

MT Polska planuje wzrost o co najmniej 50% w 2011 r.

MT Polska, spółka zarządzająca nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56c w Warszawie, odnotowała ponad 80% wzrost liczby imprez zorganizowanych w 2010 r. w porównaniu z rokiem 2009. W minionym roku centrum MT Polska odwiedziło ponad 180 tys. osób, które gościły na targach, konferencjach, kongresach, pokazach i eventach. W sumie w centrum MT Polska w 2010 roku obyło się ponad 220 różnego rodzaju wydarzeń, w tym ponad dwadzieścia dużych imprez wystawienniczych. W 2011 roku spółka planuje wzrost o co najmniej 50% w zakresie liczby organizowanych wydarzeń. 

Czytaj więcej »MT Polska planuje wzrost o co najmniej 50% w 2011 r.

MT Polska gospodarzem targów Beauty Forum & Spa

Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska będzie gospodarzem nowej jesiennej imprezy dla branży kosmetycznej, targów Beauty Forum & Spa. Już we wrześniu profesjonaliści z branży kosmetyki klasycznej i paznokciowej oraz specjaliści z sektora Spa & Wellness będą mogli zapoznać się z najciekawszymi propozycjami produktów i usług dostępnych na rynku w jednym z najnowocześniejszych obiektów targowo-kongresowo-eventowych w Polsce. Czytaj więcej »MT Polska gospodarzem targów Beauty Forum & Spa

MTP organizuje Gift-Expo w centrum MT Polska

Międzynarodowe Targi Poznańskie nawiązały współpracę z MT Polska, na bazie której Targi Upominków Reklamowych Gift-Expo odbędą się w tym roku w Warszawie w centrum zarządzanym przez MT Polska. W rezultacie targi Gift-Expo zostaną zorganizowane w jednym z najnowocześniejszych obiektów targowo-kongresowo-eventowych w Polsce. Będą prezentować aktualne oferty gadżetów reklamowych oraz niekonwencjonalne sposoby ich wykorzystania w kontaktach biznesowych. Nowością na tegorocznym Gift-Expo będzie specjalna konferencja poświęcona wykorzystaniu gadżetów w promocji klubów i organizacji sportowych. Targi Gift-Expo odbędą się w dniach 7-9 września br. w centrum MT Polska przy ul. Marsa 56C. Organizatorem wydarzenia są Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Czytaj więcej »MTP organizuje Gift-Expo w centrum MT Polska