Przejdź do treści

Bartosz Poliński

1 Bartosz Poliński

Czy pieniądze mogą pokonać raka?

aliviaW medycynę wkroczyły nowe technologie, wysokospecjalistyczna diagnostyka i innowacyjne terapie, które znacząco podniosły zarówno skuteczność leczenia, jak i jego koszty. Niestety często nie są one pokrywane ze środków NFZ, a pacjenci muszą szukać innych rozwiązań. W wielu przypadkach wystarczy zebrać złotówkę do złotówki, by uratować komuś życie. O tym, że „pieniądze mogą pokonać raka” przekonuje Fundacja Alivia, organizując ogólnopolską kampanię pod tym właśnie hasłem.

Czytaj dalej »Czy pieniądze mogą pokonać raka?

Lato sprzyja branży budowlanej

Sezon letni wpływa pozytywnie na koniunkturę w budownictwie. Ożywienie potwierdzają najnowsze wyniki GUS. W okresie od stycznia do czerwca 2011 r. produkcja budowlano-montażowa zwiększyła się o 20,8% w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku i obecna tendencja stale utrzymuje się na poziomie wzrostu. Również przedsiębiorcy z branży oceniają sytuację pozytywnie i spodziewają się stopniowego wzrostu portfela zamówień na roboty budowlano-montażowe.

Czytaj dalej »Lato sprzyja branży budowlanej

Fachowcy.pl Ventures S.A. zadebiutują na NewConnect

Fachowcy.pl Ventures S.A. – właściciel platformy Fachowcy.pl planuje zadebiutować na NewConnect na przełomie II/III kwartału 2011 roku. Wejście Spółki na rynek kapitałowy poprzedzi oferta prywatna, w ramach której portal zamierza pozyskać do 800 tys. PLN. Zdobyte środki zostaną przeznaczone na inwestycje, rozwój i rozbudowę serwisu internetowego.

Czytaj dalej »Fachowcy.pl Ventures S.A. zadebiutują na NewConnect

Unicorn Media dla Fachowcy.pl

Agencja Unicorn Media nawiązała współpracę z Fachowcy.pl Ventures S.A. – właścicielem portalu zbierającym społeczność firm z sektora MSP wraz z opiniami o ich usługach i produktach. W ramach podpisanej umowy agencja poprowadzi działania IR, wspierając debiut spółki na alternatywnym rynku NewConnect. Umowa została podpisana na 3 miesięcy z możliwością jej przedłużenia.

Czytaj dalej »Unicorn Media dla Fachowcy.pl