Przejdź do treści

Bartosz Michałek

1 Bartosz Michałek

Porównywarki Comperia.pl na urządzeniach mobilnych

comperiaComperia.pl, pierwsza polska porównywarka finansowa, rozpoczęła współpracę z właścicielami serwisu Moneyzoom, popularnej aplikacji do zarządzania domowym budżetem. Na stronie internetowej www.moneyzoom.pl oraz w aplikacjach na smartfony i tablety zaimplementowane zostaną narzędzia do porównywania ofert produktów finansowych dostarczone przez Comperia.pl. W ramach programu Comperialead narzędzia do porównywania produktów finansowych wykorzystuje już ponad 1500 wydawców.

Czytaj dalej »Porównywarki Comperia.pl na urządzeniach mobilnych

Rusza najbardziej przyjazna internetowa porównywarka ubezpieczeń w Polsce

Comperia.pl uruchamia pod adresem http://ubezpieczenia.comperia.pl możliwość  porównania i zakupu ubezpieczeń w Internecie. Nowa porównywarka ubezpieczeń jest integralną częścią Comperia.pl, rozbudowującą dotychczasowe funkcje serwisu skupione wokół porównywania kredytów, lokat i innych produktów finansowych. Ambicją firmy jest stworzenie najbardziej ergonomicznego i przyjaznego dla Internautów serwisu oferującego ubezpieczenia w modelu direct. Porównywarka będzie rozwijać się zgodnie z sugestiami użytkowników. Na początek Comperia.pl umożliwia wybór i zakup ubezpieczeń komunikacyjnych – w zaledwie trzech prostych krokach, 24 godziny na dobę i całkowicie online.

Czytaj dalej »Rusza najbardziej przyjazna internetowa porównywarka ubezpieczeń w Polsce

Kolejne duże serwisy dołączają do programu ComperiaLead

Portale Domiporta.pl oraz Podatki.biz, dołączyły do programu partnerskiego ComperiaLead przygotowanego przez porównywarkę finansową Comperia.pl. Użytkownicy serwisów będą mieli możliwość porównania i wybrania najlepszych produktów finansowych bezpośrednio na portalach. Łącznie w programie uczestniczy już blisko 900 partnerów.

Czytaj dalej »Kolejne duże serwisy dołączają do programu ComperiaLead

Zarabianie w sieci staje się łatwiejsze

Spółka Comperia.pl, operator pierwszej polskiej porównywarki finansowej uruchamia unikalny program partnerski ComperiaLead, który umożliwia zarabianie na pośrednictwie w sprzedaży produktów finansowych wszystkim posiadaczom stron internetowych oraz blogów. Partnerzy otrzymają nie mniej niż 50 proc. przychodu od każdego sprzedanego produktu. To pierwszy tak rozbudowany program w Polsce.

Czytaj dalej »Zarabianie w sieci staje się łatwiejsze

Na koncie w banku można tracić. Dlaczego?

Pieniądze w banku są bezpieczne. Nie znaczy to jednak, że chroniona jest ich wartość. Za te same 100 złotych dzisiaj można kupić mniej niż przed rokiem. Ceny wzrosły. Nieefektywnie ulokowana „stówa” jest więc z czasem coraz mniej cenna. Z kolei dobre decyzje finansowe, jak podpowiada porównywarka finansowa Comperia.pl, gwarantują uzyskiwanie z oszczędności odsetek wystarczających do pokonania inflacji.

Czytaj dalej »Na koncie w banku można tracić. Dlaczego?

Najnowsza edycja raportu kredytowego „Hipotrendy”

Z najnowszej edycji raportu „Hipotrendy”, przygotowanego przez ekspertów porównywarki finansowej Comperia.pl, aż o 8,5 proc. wzrosło zainteresowanie kredytami denominowanymi we frankach szwajcarskich. Jednocześnie o 8,7 proc. spadła liczba osób poszukujących kredytu w złotych. Użytkownicy Comperii najczęściej poszukują kredytu hipotecznego na 25 – 30 lat o średniej wartości 200 – 250 tys. złotych. Wartość poszukiwanego kredytu wzrosła w porównaniu z pierwszym kwartałem. Rośnie także liczba osób zainteresowanych refinansowaniem kredytu.Czytaj dalej »Najnowsza edycja raportu kredytowego „Hipotrendy”