Archiwa tagu: Bartłomiej Szuper

Grupa Hortex rozszerza współpracę z Comarch SFA na rynek rosyjski

Comarch i Ortika Frozen Foods LLC, spółka należąca do Hortex Holdings, której zadaniem jest sprzedaż mrożonek w Rosji, podpisały umowę na wdrożenie i utrzymanie kompleksowej platformy biznesowej Comarch SFA Online Sales Support oraz Comarch SFA Online Distribution.

Comarch dostawcą biznesowej platformy raportującej dla Mars Polska Sp. z o.o.

Comarch i Mars Polska Sp. z o.o. zawarły umowę na wdrożenie i serwis biznesowej platformy Comarch ECOD Dystrybucja w modelu SaaS (Software as a Service). – Cieszymy się, że Mars Polska zdecydował się na rozwiązania Comarch ECOD Dystrybucja. To kolejny projekt Comarch polegający na raportowaniu danych rynkowych w modelu Software as a Service.

W jaki sposób usprawnić współpracę z partnerami biznesowymi

Nie wygrywa największy, wygrywa najszybszy. Dane, informacje i komunikacja –  to kluczowe słowa, które padają w rozmowach pomiędzy partnerami B2B. Czy są jednak systemy informatyczne umożliwiające zarządzanie obszarami współpracy B2B, pozwalające na monitoring relacji oraz na raportowanie potencjalnych zagrożeń biznesowych? Odpowiadając na to pytanie, musimy sięgnąć do „poligonu nowych technologii”, tj. do rynku FMCG.

AKZO NOBEL Polska zmienia model współpracy z dystrybutorami

AKZO NOBEL Polska Decorative Paints należący do międzynarodowego koncernu, który jest największym producentem farb i specjalistycznych środków chemicznych na świecie rozszerza dotychczasową współpracę z Comarch i podpisuje umowę na wdrożenie i utrzymanie platformy Comarch ECOD Dystrybucja i Comarch ECOD Business Portal.