Przejdź do treści

Bartłomiej Rzepa

Deweloper kupi Twoje mieszkanie

Firma Wawel Service uruchomiła nową usługę dla swoich Klientów. Teraz każdy, kto chce sprzedać nieruchomość może zgłosić się do dewelopera, który odkupi ją za gotówkę. Wystarczy skontaktować się z doradcą Wawel Service, podać szczegóły posiadanej nieruchomości i czekać na konkretną ofertę ze strony firmy.

Czytaj dalej »Deweloper kupi Twoje mieszkanie

Wawel Service członkiem SBDiM

Krakowski deweloper Wawel Service został członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań. To samorządne zrzeszenie osób związanych z przygotowaniem i realizacją budownictwa mieszkaniowego. Celem Stowarzyszenia jest promowanie inwestycji, propagowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz budowanie pozytywnego wizerunku inwestorów mieszkaniowych.

Czytaj dalej »Wawel Service członkiem SBDiM

Rekomendacja PZITB dla Wawel Service

Małopolski oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa udzielił rekomendacji dla Wawel Service za inwestycję Wyspiański Park w Krakowie. To kolejne, po „Budowie Roku 2010” wyróżnienie budynku przy ul. Pod Fortem. Rekomendacja została przyznana po wnikliwej analizie formalno – prawnej, ocenie potencjału technicznego i zastosowanych rozwiązań technologicznych oraz sprawdzenia kondycji finansowej.

Czytaj dalej »Rekomendacja PZITB dla Wawel Service

Wielicka 44 mieszkania od 4999 zł

W Krakowie powstaje właśnie nowa inwestycja pod nazwą ‘Wielicka 44’. To nowoczesny kompleks dwóch budynków wielorodzinnych, w których znajdzie się 140 mieszkań o zróżnicowanym metrażu i liczbie pomieszczeń. Inwestycja umiejscowiona jest w Podgórzu, zaledwie 3,2 km od Rynku Głównego w Krakowie. Atrakcyjna lokalizacja to nie jedyny atut kompleksu Wielicka 44. Na uwagę zasługują także niskie ceny mieszkań, które rozpoczynają się już od 4999 zł za mkw.

Czytaj dalej »Wielicka 44 mieszkania od 4999 zł