Archiwa tagu: Bartek

Kasia Cichopek twarzą akcji charytatywnej

Kasia Cichopek pomoże stworzyć kolekcję butów do rekreacji dla mamy i dziecka. Dochód ze sprzedaży wiosenno-letniej kolekcji butów, przygotowanej wspólnie z firmą Bartek, produkującą buty dla dzieci, będzie przeznaczony dla dzieci z domu dziecka wskazanego przez aktorkę.

„Jedz, chudnij i ciesz się sobą” – zachęca Katarzyna Cichopek w najnowszej książce

Katarzyna Cichopek zaprezentowała swoją najnowszą książkę pt.: „Jedz, chudnij i ciesz się sobą”. Partnerzy wydawniczy, Bartek i Wydawnictwo Rodzinne, wierzą w sukces. Pierwsza część poradnika dla sexy mam utrzymywała się przez wiele tygodni na liście bestsellerów.

Ferie na Planecie 51, czyli gry i zabawy z gwiazdami w Fantasy Park

W sobotę, 16 stycznia w warszawskim Fantasy Park (Sadyba Best Mall, ul. Powsińska 31) odbędzie się wspaniała impreza charytatywna na rzecz Domu Dziecka nr 10 w Warszawie, związana ze zbliżającą się premierą filmu „Planeta 51”. W godzinach 11 – 15.30 na wszystkich, którzy odwiedzą Fantasy Park, będzie czekać cała moc atrakcji, między innymi koncert zespołu… Czytaj dalej »

Sezon na wyprzedaże w Kupcu Poznańskim

W Kupcu Poznańskim trwają poświąteczne wyprzedaże, w których ceny spadają nawet o 70 procent. Taniej można nabyć odzież damską, męską, dziecięcą, obuwie zimowe i karnawałowe, bieliznę, biżuterię, zabawki, akcesoria świąteczne, a nawet powiększyć zdjęcia.

Wspólna akcja Vision Film oraz sieci sklepów Bartek

Ruszyła ogólnopolska kampania marketingowa dystrybutora filmowego Vision Film oraz polskiej sieci sklepów z obuwiem dziecięcym, Bartek. Akcja związana jest z promocją wchodzącej pod koniec stycznia na polskie ekrany animowanej superprodukcji „Planeta 51”. Dzięki tej współpracy długie, nudne zakupy  z rodzicami mogą sta się dla dzieciaków okazją do dobrej zabawy.