Archiwa tagu: Barciński Park

Rusza kolejny etap inwestycji Barciński Park

SGI Baltis, firma specjalizująca się w budowie wysokiej jakości mieszkań i biurowców, rozpoczyna w Łodzi realizację kolejnego etapu kompleksu apartamentów Barciński Park. Na terenie historycznej fabryki Salomona Barcińskiego powstaną trzy nowe budynki o łącznej powierzchni użytkowej 14,5 tys. mkw. Zakończenie prac dla całego III etapu inwestycji zaplanowane jest na drugą połowę 2012 roku.

SGI – Kryształowy Deweloper

SGI Baltis – szczecińska firma specjalizująca się w budowie wysokiej jakości apartamentów, mieszkań i biurowców – zdobyła tytuł „Kryształowego Dewelopera 2009 roku”, a inwestycje Garden House II i Barciński Park II uznane zostały za „Kryształowe Apartamenty 2009 roku”. Już trzeci rok z rzędu deweloper został nagrodzony za swoją działalność na rynku nieruchomości mieszkaniowych w konkursie… Czytaj dalej »

SGI Baltis Kryształowym Deweloperem 2008

SGI Baltis – szczecińska firma specjalizująca się w budowie wysokiej jakości mieszkań – zdobyła tytuł „Kryształowego Dewelopera 2008 roku”, a inwestycja Garden House uznana została za „Kryształowe Apartamenty 2008 roku”. Już drugi rok z rzędu deweloper został podwójnie nagrodzony za swoją działalność na rynku nieruchomości mieszkaniowych w konkursie magazynu „Apartamenty i Mieszkania”.