Barbara Skrzypek

Comarch udostępnił najnowszą wersję pakietu aplikacji wspierających pracę mobilną – Comarch Mobile 5.8

W ramach premiery wersji Comarch Mobile 5.8, Comarch przedstawił szereg nowości w aplikacjach, które wykorzystując urządzenia mobilne wspierają działania pracowników mobilnych – sprzedawców oraz menadżerów, a także pracowników magazynu. Jednymi z kluczowych funkcji wprowadzonych w wersji 5.8 są zmiany podnoszące jakość i szybkość obsługi oprogramowania w połączeniu z jego prostotą. Najnowsza odsłona Comarch Mobile 5.8 charakteryzuje się zupełnie nowym, przyjaznym dla użytkownika interfejsem aplikacji.

Czytaj dalej »Comarch udostępnił najnowszą wersję pakietu aplikacji wspierających pracę mobilną – Comarch Mobile 5.8

Comarch Marketplace

Procesy zachodzące w firmie różnią się w zależności od branży i otoczenia, w jakim ona działa. Dlatego Comarch jako jedna z pierwszych firm od lat proponuje rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów działających w poszczególnych branżach i sektorach rynku.

Czytaj dalej »Comarch Marketplace

Premiera Comarch Marketplace

Chcąc skutecznie wspierać biznes przedsiębiorców, Comarch stworzył wirtualną platformę wymiany specjalistycznych rozwiązań branżowych IT – Comarch Marketplace. W serwisie tym zaprezentowane są dedykowane aplikacje obsługujące procesy biznesowe charakterystyczne dla danej branży lub gałęzi rynku, opracowane przez partnerów oraz Comarch, i stanowią rozszerzenie standardowych funkcjonalności inteligentnej platformy ERP Comarch ALTUM. 

Czytaj dalej »Premiera Comarch Marketplace