Przejdź do treści

Barack Obama

Piotr Kownacki – tydzień z medialnego życia byłego Szefa Kancelarii Prezydenta RP

Piotr Kownacki jako Szef Kancelarii Prezydenta RP często znajdował się w centrum zainteresowania polskich dziennikarzy. W mediach często wypominano mu wielomilionową odprawę, jaką otrzymał odchodząc z Orlenu, a także liczne wpadki np. gdy publicznie ogłosił, że Barack Obama obiecał zbudować w Polsce elementy tarczy antyrakietowej.

Czytaj dalej »Piotr Kownacki – tydzień z medialnego życia byłego Szefa Kancelarii Prezydenta RP

Lech Wałęsa ma więcej do gadania niż Barack Obama

Jeden z najbardziej znanych Polaków w świecie – Lech Wałęsa – dokumentuje na Blipie niemal każdą godzinę swojego dnia – jak można zobaczyć po dzisiejszych wpisach na profilu Lecha Wałęsy na Blipie, terminarz zadań jest bardzo napięty, spotkanie goni spotkanie, a każde jest zakończone pamiątkowym zdjęciem, które od razu, z telefonu komórkowego trafia na Blip.pl Tzw. mikroblogowanie stało się modne również nad Wisłą, w USA zdobywa też dużą popularność. Czytaj dalej »Lech Wałęsa ma więcej do gadania niż Barack Obama

Skuteczny jak SMS

Globalne gospodarcze spowolnienie to nie tylko cięcie wydatków na reklamę, ale także efektywniejsze spojrzenie na nią. W szczególności na mobilny marketing, który w ostatnich latach stał się źródłem wielu innowacyjnych rozwiązań.
Czytaj dalej »Skuteczny jak SMS

And1 w hołdzie Martinowi Lutherowi Kingowi

1929 par na świecie. Tylko 24 pary w Polsce. O czym mowa? O wyjątkowym bucie do koszykówki, który powstał w hołdzie Martinowi Lutherowi Kingowi. Ilość wyprodukowanych par nie jest przypadkowa. 1929 to rok urodzin amerykańskiego pastora. Para o numerze 44 trafi do prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej – Baracka Obamy, który jest 44 prezydentem w historii Ameryki.
Czytaj dalej »And1 w hołdzie Martinowi Lutherowi Kingowi