Bankier.pl

Paweł Lipiec w faceADDICTED

Paweł Lipiec przechodzi do agencji innowacji i interakcji – faceADDICTED na stanowisko Communication & E-commerce Director. Będzie tworzył w ramach agencji dział PR-u oraz wspierał projekty związane z rynkiem e-commerce. Wcześniej w ramach redakcji Bankier.pl oraz Grupy Allegro rozwijał portal edukacyjno–informacyjny o tematyce e-commerce.

Czytaj dalej »Paweł Lipiec w faceADDICTED

Złoty Bankier dla Volkswagen Bank Polska za najlepszy kredyt samochodowy

Volkswagen Bank Polska po raz kolejny został laureatem plebiscytu Złoty Bankier organizowanego przez portal finansowy Bankier.pl i firmę PayU S.A. O zwycięstwie w kategorii „Najlepszy kredyt samochodowy” zdecydowali internauci, którzy głosowali na najlepsze usługi i produkty finansowe 2011 r.

Czytaj dalej »Złoty Bankier dla Volkswagen Bank Polska za najlepszy kredyt samochodowy

KupTerazTaniej.pl – nowy serwis o tanim kupowaniu w sieci

Jak kupić taniej mieszkanie? Gdzie znaleźć najbardziej atrakcyjną ofertę na wakacyjny urlop? Jaką część Twojej pensji zjada inflacja? W jaki sposób wybrać najtańszy kredyt? Nie wiesz, jak bezpiecznie płacić w Internecie? Odpowiedzi na te, i wiele innych pytań dotyczących kwestii oszczędnego życia znajdziesz w nowym serwisie tematycznym Kupteraztaniej.pl.Czytaj dalej »KupTerazTaniej.pl – nowy serwis o tanim kupowaniu w sieci