Archiwa tagu: Bank Pocztowy

Bank Pocztowy szykuje się na giełdę

Zgodnie z zapowiedziami, Bank Pocztowy wybrał doradcę finansowego i prawnego w związku z planowanym na 2011 rok debiutem na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Doradcą finansowym Banku w procesie będzie BZ WBK (Obszar Rynków Kapitałowych), a oferującym Dom Maklerski BZ WBK.

19 banków oferuje kredyt z dopłatami

Z początkiem marca dwie kolejne instytucje: Millennium i BNP Paribas Fortis, zaproponują kredyty w ramach programu „Rodzina na Swoim”. Oznacza, to, że już 19 banków będzie udzielało kredytów z dopłatami do odsetek. Tylko w ostatnich miesiącach lista wydłużyła się o 5 instytucji. Wszystko przez rosnące zainteresowanie kredytami z dofinansowaniem do odsetek.

Banki rozmawiają z klientami w sieci

Coraz więcej banków rozpoczyna dialog z klientami w sieci, zakładając specjalne profile w społecznościowym serwisie AlertFinansowy.pl. Jako jedni z pierwszych swój profil zarejestrowali w serwisie przedstawiciele największego polskiego banku – PKO BP, a także Getin Banku, Banku Pocztowego, Eurobanku, Deutsche Bank PBC i doświadczonego w takiej komunikacji mBanku.

Raport Inwestycje.pl: Banki zmieniają warunki kredytów hipotecznych

Zainteresowanie banków kredytami hipotecznymi nie mija. Instytucje finansowe proponują klientom przewalutowanie kredytu na złotówki lub przejście na nowe warunki wyznaczania oprocentowania. Kredytobiorcy mogą również skorzystać z niższych marż. Co w ciągu minionego tygodnia zmieniło się w bankowości dla klientów indywidualnych?

Czym właściwie jest program Rodzina na Swoim

Coraz wyższe odsetki oraz wahania kursów walut powodują, że ludzie planujący zakup własnego mieszkania czy domu poszukują sposobów na obniżenie opłat. Szansę taką dają dopłaty programu rządowego Rodzina na Swoim, którego popularność wciąż rośnie.