Bank Ochrony Środowiska

Na zyski nie trzeba czekać – rusza nowa kampania BOŚ Banku

Bank Ochrony Środowiska rusza z najnowszą kampanią reklamową. Spoty, które pojawią się w stacjach telewizyjnych od 18 lutego, będą promować 9-miesięczną Lokatę na Dzień Dobry. Kluczowym komunikatem jest informacja o natychmiastowej wypłacie odsetek, które wynoszą 5,8 proc. od zdeponowanej kwoty. Przekaz wspiera niestandardowa kreacja filmowa. Obok kampanii telewizyjnej bank zaplanował działania reklamowe w stacjach radiowych i Internecie.

Czytaj więcej »Na zyski nie trzeba czekać – rusza nowa kampania BOŚ Banku

Ofensywa marketingowa BOŚ Banku

Rozpoczęła się nowa, niestandardowa kampania reklamowa Banku Ochrony Środowiska wprowadzająca na rynek zarówno rewolucyjny produkt, jak i nową platformę komunikacyjną Banku. Kilka dni temu – w ramach działań teaserowych – w Pasażu Wiecha pojawił się ogromny, interaktywny obiekt. Dziś startuje promocja w telewizji, prasie, Internecie i na nośnikach zewnętrznych. Jej zasięg jest największy w historii działań promocyjnych BOŚ S.A.

Czytaj więcej »Ofensywa marketingowa BOŚ Banku

Asseco Business Solutions: Wdrożenie systemu Asseco Faktor w BOŚ Banku

Asseco Business Solutions, firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw, zakończyła wdrażanie systemu Asseco Faktor w Banku Ochrony Środowiska SA. To kolejny już projekt Asseco BS zrealizowany we współpracy ze znaczącą instytucją finansową działającą na polskim rynku – do grona klientów korzystających z systemu Asseco EBI Faktor należą już m.in. Pekao Faktoring, Raiffeisen Bank Polska, SEB Commercial Finance, Deutche Bank, BZ WBK Faktor czy Bank Millennium, odpowiadające łącznie za 45% rynku usług faktoringowych w Polsce. Systemy faktoringowe wdrożone przez Asseco Business Solutions w bankach obsługują ponad 70% rynku usług faktoringowych obsługiwanych przez banki.

Czytaj więcej »Asseco Business Solutions: Wdrożenie systemu Asseco Faktor w BOŚ Banku

Wygrywaj z BOŚ Bankiem!

Nawet 100 000 zł można wygrać w wielkiej Loterii BOŚ Banku, która właśnie się rozpoczęła. Ponadto, do zgarnięcia jest również 100 nagród po 500 zł. Obok loterii BOŚ Bank organizuje drugi atrakcyjny konkurs. Tutaj pulę nagród stanowią podwójne zaproszenia na galę Złotych Kaczek oraz ekskluzywne zaproszenia meet&greet. Czytaj więcej »Wygrywaj z BOŚ Bankiem!

Luksus w portfelu

Bank Ochrony Środowiska przygotował limitowaną edycję unikatowych kart Maestro z wizerunkiem trzech ikon światowego kina: Marilyn Monroe, Jamesa Deana, Marleny Dietrich. „Filmowe” czarno-białe i eleganckie karty płatnicze z portretem gwiazd będą wydawane klientom, którzy założą „Konto Wyjątkowe”.Czytaj więcej »Luksus w portfelu

Buduj z kredytem agroturystycznym

Fundusze unijne mogą stanowić alternatywne źródło finansowania inwestycji budowlanej, jednak oprócz tej formy finansowania inwestycji można również skorzystać z kredytu agroturystycznego, którym zarządza Bank Ochrony Środowiska. Kredyt preferencyjny przeznaczony jest na inwestycję agroturystyczną na terenach wiejskich, dotyczy budowy bazy noclegowej dla turystów – pokoje gościnne, domki rekreacyjne, pensjonaty, mieszkania wakacyjne.

Czytaj więcej »Buduj z kredytem agroturystycznym