Archiwa tagu: Bank Millennium

Drobne wydatki a oszczędzanie

Czterech na pięciu Polaków (78%) przeznacza pieniądze na drobne wydatki, bez których mogłoby się obejść. Wbrew stereotypowi, częściej w ten sposób postępują mężczyźni niż kobiety. W grupie nieco bardziej rozrzutnych są także osoby młode i lepiej sytuowane.

Ruszyły przelewy natychmiastowe

Już wkrótce klienci trzech banków będą mogli realizować przelewy natychmiast i bez pośredników. Bank Millennium, BRE Bank i Meritum Bank, jako pierwsze banki w Polsce uruchomiły system rozliczeń płatności natychmiastowych Express ELIXIR, umożliwiający dokonywanie błyskawicznych przelewów międzybankowych, w czasie liczonym w sekundach, przez 24 godziny na dobę i 365 dni w roku. Sześć kolejnych banków uruchomi system do końca września br.

Szybka ścieżka dla wniosków PolSEFF

Już po dwóch dniach roboczych przedsiębiorca otrzyma decyzję o przyznaniu dofinansowania inwestycji w Programie Finansowania Rozwoju Energii Zrównoważonej w Polsce (PolSEFF). Wystarczy, że wypełni uproszczony formularz. Program realizowany jest przez Bank Millennium i Millennium Leasing wspólnie z Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju.