Bank Millennium

2 Bank Millennium

Bank Millennium uczy jak zabezpieczyć swoje finanse

millennium bankWraz z początkiem lipca wystartowała ogólnopolska kampania edukacyjna Banku Millennium, która promuje wiedzę o wygodnych formach zabezpieczenia finansowego. W kreatywny i lekki sposób, z wykorzystaniem narzędzi angażujących odbiorców, Bank Millennium prześwietli dobre i złe nawyki Polaków dotyczące oszczędzania oraz poda wskazówki, w jaki sposób systematycznie powiększać swoją poduszkę finansową.

Czytaj dalej »Bank Millennium uczy jak zabezpieczyć swoje finanse

Ruszyły przelewy natychmiastowe

Już wkrótce klienci trzech banków będą mogli realizować przelewy natychmiast i bez pośredników. Bank Millennium, BRE Bank i Meritum Bank, jako pierwsze banki w Polsce uruchomiły system rozliczeń płatności natychmiastowych Express ELIXIR, umożliwiający dokonywanie błyskawicznych przelewów międzybankowych, w czasie liczonym w sekundach, przez 24 godziny na dobę i 365 dni w roku. Sześć kolejnych banków uruchomi system do końca września br.

Czytaj dalej »Ruszyły przelewy natychmiastowe

Bankowość Prywatna Millennium – nowe rozwiązania dla milionerów

Bank Millennium wprowadza Bankowość Prywatną, która wzbogaci ofertę usług dla najzamożniejszych klientów indywidualnych. Atrakcyjne produkty, kompleksowa obsługa i niestandardowe rozwiązania finansowe są dostępne dla osób z aktywami powyżej 1 miliona zł. W Banku Millennium ta grupa klientów liczy prawie 2000 osób, a ich środki stanowią blisko 20% łącznej wartości aktywów wszystkich klientów indywidualnych. Klienci z aktywami od 100 tys. do 1 miliona zł będą nadal obsługiwani w ramach oferty Prestige.

Czytaj dalej »Bankowość Prywatna Millennium – nowe rozwiązania dla milionerów