Przejdź do treści

Bank BPH

Bank BPH ponownie w Indeksie RESPECT

Bank BPH ponownie znalazł się w gronie spółek giełdowych, które weszły w skład Indeksu RESPECT. Jego VII edycja skupia 23 firmy, zaangażowane w realizację idei zrównoważonego rozwoju. Indeks podkreśla atrakcyjność inwestycyjną spółek, wynikającą między innymi z wysokich standardów ładu korporacyjnego oraz jakości zarządzania aspektami środowiskowymi i społecznymi.

Czytaj dalej »Bank BPH ponownie w Indeksie RESPECT

Rusza wyjątkowa promocja MasterCard®, Walt Disney i Banku BPH

Muppety, na których wychowało się kilka pokoleń widzów, już 20 stycznia szturmem zawojują srebrny ekran. Na fanów filmu czeka aż 7500 fantastycznych nagród! Aby zebrać kolekcję kultowych maskotek Kermita, Piggy, Fazi, Gonzo i Zwierzaka wymyślonych przez Jima Hensona, wystarczy wziąć udział w promocji MasterCard, Disneya i Banku BPH i płacić za dowolne zakupy kartami do konta Debit MasterCard Gold lub Maestro® Banku BPH.

Czytaj dalej »Rusza wyjątkowa promocja MasterCard®, Walt Disney i Banku BPH

Star Finance nawiąże współpracę z 1000 partnerów franczyzowych

Pierwsza na polskim rynku firma wyspecjalizowana w doradztwie finansowym dla małych i średnich miejscowości, poszukuje partnerów franczyzowych chcących rozwijać własny biznes na rynku lokalnym każdego miasta w Polsce. Star Finance to marka funkcjonująca w ramach Gold Finance, uznanego na rynku doradcy finansowego. Czytaj dalej »Star Finance nawiąże współpracę z 1000 partnerów franczyzowych