Ball Packaging Europe

Puszki do napojów z „chwytliwymi” wzorami. Poczuj różnicę

Przyjemne dla oka, przyjemne w dotyku i przyjemne w smaku – oto najnowsze puszki do napojów od firmy Ball Packaging Europe. Nowe technologie nadruku pozwalają na produkcję puszek, które nie tylko dobrze wyglądają, ale są też przyjemne w dotyku, kreując jeszcze lepszy wizerunek marki. Pierwsi klienci już korzystają z nowych technologii: Polskie piwo Lech wzbogaciło swą markę o nową metodę wytłaczania puszek Skin Tech Advanced Embossing Technology, natomiast Heineken® wprowadza na rynek piwo w „dotykowych” puszkach od Firmy Ball.

Czytaj więcej »Puszki do napojów z „chwytliwymi” wzorami. Poczuj różnicę

Ball Packaging Europe wprowadza pierwszą w Polsce „dotykową” puszkę dla Grupy Żywiec S.A.

Firma Ball Packaging Europe wyprodukowała dla Grupy Żywiec S.A pierwszą „dotykową” puszkę do piwa Heineken® o pojemności 0,5 litra. Innowacyjny lakier tworzy charakterystyczną teksturę, miękką i przyjemną w dotyku dla konsumenta i solidnie ugruntowuje pozycję marki Heineken® w segmencie produktów wysokiej klasy na polskim rynku. Ball Packaging Europe jest pierwszą firmą, która wprowadziła tego typu puszkę w Polsce.

Czytaj więcej »Ball Packaging Europe wprowadza pierwszą w Polsce „dotykową” puszkę dla Grupy Żywiec S.A.

Światowy sukces: zamykane puszki do napojów od Ball Packaging Europe podbijają rynki

Producent puszek do napojów, Ball Packaging Europe, spółka Ball Corporation, po raz kolejny potwierdziła swoją wiodącą pozycję producenta innowacyjnych opakowań napojów. W niemieckiej fabryce Ball Packaging Europe oficjalnie zaprezentowano system wielokrotnego zamknięcia puszki. Linia do produkcji najnowszego wynalazku, Ball Resealable End (BRE), wciąż zyskuje uznanie, ponieważ światowe zapotrzebowanie na innowacyjne opakowania wciąż rośnie. Ball Resealable End rozwiązuje problem zamknięcia puszki z napojem, po jej otwarciu, bez zmiany jej cylindrycznego kształtu. Klienci tacy jak Coca-Cola oraz Hansen już wprowadzili nową technologię na rynkach amerykańskich i europejskich. Oprócz BRE, Ball oferuje dwa inne rozwiązania dotyczące zamknięć puszek: Alumi-Tek Bottle oraz Jumbo Cap Can. 

Czytaj więcej »Światowy sukces: zamykane puszki do napojów od Ball Packaging Europe podbijają rynki