Bakalland

BAKALLAND lider na rynku bakalii w Polsce świętuje swoje 20-lecie

Bakalland – lider polskiego rynku bakalii – obchodzi w tym roku swoje 20-lecie. Z tej okazji przyjaciele i współpracownicy zebrali się w hotelu Hilton by świętować ten wyjątkowy jubileusz. Swoją obecnością wieczór uświetniły osobistości ze świata kultury, biznesu i mediów, między innymi: Pani Joanna Mucha (Minister Sportu i Turystyki), Pan Zbigniew Niemczycki (Prezes Zarządu Polskiej Rady Biznesu) czy Pan Marek Kamiński (podróżnik).

Czytaj więcej »BAKALLAND lider na rynku bakalii w Polsce świętuje swoje 20-lecie

Nowa linia do ciast Bakalland

BAKALLAND S.A., lider rynku bakalii w Polsce, przedstawił nową linię bakalii do ciast, dedykowaną amatorom świątecznych wypieków. Nowoczesne, wygodne opakowania zawierają orzechy, migdały i bakalie, gotowe już do użycia w procesie przygotowywania ciasta. Oferta bakalii do ciast przygotowana została przed zbliżającymi się Świętami.

Czytaj więcej »Nowa linia do ciast Bakalland

Pistacje Pieprz & Sól – intensywne oblicze smaku od Bakalland

Firma BAKALLAND, lider rynku bakalii w Polsce, przedstawia nowy, wyrazisty smak – PISTACJE PIEPRZ & SÓL. Pistacje z wartością sprzedaży ponad 48 mln PLN rocznie, zaraz po rodzynkach, są jedną z najlepiej sprzedających się bakalii. Dlatego też BAKALLAND dba o podniebienie klientów, którzy z bogatej oferty firmy wybierają pistacje, i wzbogaca ją o nowe, inspirujące smaki.

Czytaj więcej »Pistacje Pieprz & Sól – intensywne oblicze smaku od Bakalland