Archiwa tagu: Bakalland

Snackuj Popcorn z 3PACK’iem

Aromatyczna gama popcornów do mikrofali Bakalland, znana wszystkim miłośnikom tych chrupiących smakołyków, doczekała się uniwersalnego opakowania 3 PACK! Przekąska jest dostępna w dwóch smakach: solonym oraz maślanym.

Aktywność na co dzień, czyli serwis dedykowany bakalland.wp.pl

Serwis dedykowany bakalland.wp.pl powstał w związku z wejściem na rynek nowej marki Bakalland UP! Witryna, stworzona przez Dział Akcji Specjalnych Wirtualnej Polski, ma na celu promocję nowej linii przekąsek firmy Bakalland, obejmującej różne zestawy mieszanek bakaliowych i prażonych płatków owsianych (crunchy).

Słoneczne rarytasy od Fresco

FRESCO – alternatywna marka lidera bakalii w Polsce, spółki BAKALLAND, to znane klientom smaczne i pełnowartościowe produkty w korzystnej cenie. Zmieniające się oczekiwania klientów i chęć zaprezentowania nowych produktów z linii FRESCO, skłoniły producenta do odnowienia wizerunku marki i poszerzenia oferty.

Nowa linia do ciast Bakalland

BAKALLAND S.A., lider rynku bakalii w Polsce, przedstawił nową linię bakalii do ciast, dedykowaną amatorom świątecznych wypieków. Nowoczesne, wygodne opakowania zawierają orzechy, migdały i bakalie, gotowe już do użycia w procesie przygotowywania ciasta. Oferta bakalii do ciast przygotowana została przed zbliżającymi się Świętami.

Pistacje Pieprz & Sól – intensywne oblicze smaku od Bakalland

Firma BAKALLAND, lider rynku bakalii w Polsce, przedstawia nowy, wyrazisty smak – PISTACJE PIEPRZ & SÓL. Pistacje z wartością sprzedaży ponad 48 mln PLN rocznie, zaraz po rodzynkach, są jedną z najlepiej sprzedających się bakalii. Dlatego też BAKALLAND dba o podniebienie klientów, którzy z bogatej oferty firmy wybierają pistacje, i wzbogaca ją o nowe, inspirujące smaki.