Archiwa tagu: Bacardi

XRS dla Mojito Mix & Play

Jest to konkurs na najlepszy imprezowy klip w rytmach Bacardi Mojito. Skierowany jest on do tych wszystkich aktywnych osób, które uwielbiają klubowe życie i są gotowe wziąć udział w zabawie swojego życia. Zasady są proste – wystarczy tylko zrobić kilka imprezowych zdjęć a następnie zalogować się na oficjalnej stronie www.mojito.pl i używając dostępnej tam aplikacji,… Czytaj dalej »

Bacardi Superior – skazany na sukces

Nietoperz. Symbol szczęścia dla mieszkańców Kuby i znak najbardziej rozpoznawalnych rumów – trunków z rodziny Bacardi.  Jednym z nich jest Bacardi Superior – klarowny, przejrzysty biały rum o niepowtarzalnym smaku i subtelnym zapachu. Powstał w 1862 roku, a produkowany jest według tej samej receptury do dzisiaj. Stanowi podstawę dla najpopularniejszych drinków świata – „BACARDI Mojito… Czytaj dalej »

Grey Goose Character & Cocktails 2008

Społeczna odpowiedzialność biznesu jest w ostatnich latach bardzo popularna, a zaangażowanie firm w kampanie społeczne przynosi wiele korzyści. W tym kontekście warto przyjrzeć się działalności Bacardi Limited. Marka Grey Goose, należąca do portfolio Bacardi Limited, patronuje wydarzeniu, jakim jest „Grey Goose Character & Cocktails”.

Ostatni półfinałowy Bacardi B-Live za nami

Sobotnia impreza we wrocławskiej Novocainie była ostatnim z trzech półfinałów konkursu dla DJ-ów. Szczęśliwcem okazał się MR NOBODY aka MARTINI, ale grali nie tylko uczestnicy konkursu. Swoje umiejętności zaprezentowali również członkowie Jury – DJ Bartes oraz rezydent Bacardi B-Live DJ Lux. Nie obyło się również bez tanecznego show, a wszystko to za sprawą Bacardi, organizatora… Czytaj dalej »

Last but not least – ostatni półfinałowy B-Live we Wrocławiu

Niebanalny sposób na sobotni wieczór? Bacardi zna świetny przepis. Do 22 listopada wpisz wrocławską Novocainę, zmiksuj z elektryzującymi bitami i przypraw Bacardi. Efekt? Niezapomniane doznania muzyczne i świetna zabawa w niepowtarzalnej atmosferze B-Live. Dodatkowo – mnóstwo emocji, jako że jest to już ostatnia półfinałowa impreza konkursu „Zostań DJ’em Bacardi B-Live 2008/2009”.