Bacardi-Martini

Finaliści Konkursu dla Projektantów Szkła Artystycznego Designer Glass Competition 2011 wyłonieni

Zakończył się pierwszy etap szóstej edycji Konkursu dla Projektantów Szkła Artystycznego Designer Glass Competition 2011. Znamy już jego finalistów. W tym roku to projekty Refreshment, Glamour oraz Glass Drop zostaną prototypowane w Krośnieńskich Hutach Szkła KROSNO S.A.

Czytaj więcej »Finaliści Konkursu dla Projektantów Szkła Artystycznego Designer Glass Competition 2011 wyłonieni

Niezwykłe urodziny koktajlu Cuba Libre z wielką historią w tle

Ogromne zainteresowanie mediów wzbudziła uroczystość z okazji 110. rocznicy powstania znanego na całym świecie koktajlu Cuba Libre. Kluczem do sukcesu okazał się wybór miejsca, w którym firma Bacardi-Martini postanowiła świętować radosną rocznicę. Uroczystość odbyła się w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Berlinie – Neuen Nationalgalerie, z którym łączy się również niezwykła historia rodziny Bacardi.

Czytaj więcej »Niezwykłe urodziny koktajlu Cuba Libre z wielką historią w tle

Srebrny Medal dla Martini Asti w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Win, Miodów Pitnych i Wyrobów Winiarskich

Podczas XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Win, Miodów Pitnych i Wyrobów Winiarskich odbywającego się w Warszawie, w Hotelu Jan III Sobieski poznaliśmy nagrodzone produkty. Jury przyznało 18 medali złotych, 20 medali srebrnych i 13 brązowych w 40 podkategoriach oraz po raz pierwszy nagrodę Grand Prix całego konkursu. W kategorii „Wino gronowe musujące” MARTINI ASTI otrzymało Srebrny Medal.

Czytaj więcej »Srebrny Medal dla Martini Asti w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Win, Miodów Pitnych i Wyrobów Winiarskich

Magdalena Knefel w Konkret PR

Magdalena Knefel dołączyła do zespołu agencji Konkret PR.  Objęła stanowisko Project Managera. Magdalena Knefel objęła stanowisko Project Managera w departamencie Public Relations agencji Konkret PR. Odpowiadać będzie za tworzenie i realizację kampanii public relations dla marek Otard i Grey Goose z portfolio Bacardi-Martini Polska. Czytaj więcej »Magdalena Knefel w Konkret PR