B3System

B3SYSTEM S.A.: umowa partnerska z Desko GmbH

Grupa Kapitałowa B3System S.A., jeden z wiodących podmiotów IT w segmencie bezpieczeństwa informatycznego, podpisał umowę partnerską z niemiecką firmą Desko GmbH. Przedmiotem umowy jest oferowanie w ramach codziennej działalności kompleksowej usługi skanowania dokumentów tożsamości i technologii związanej z zapisem, przesyłem i odczytem podpisu elektronicznego. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Czytaj więcej »B3SYSTEM S.A.: umowa partnerska z Desko GmbH

B3System S.A. zakwalifikowany do kolejnego etapu negocjacji w sprawie zakupu COIG S.A.

B3System S.A. – dostawca zaawansowanych technologicznie rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT – został zakwalifikowany do dalszego etapu negocjacji w sprawie kupna Centralnego Ośrodka Informatyki Górnictwa S.A. Poza B3Systems do kolejnego etapu zostały dopuszczone spółki: Asseco Poland S.A. i Web Inn. Przedmiotem negocjacji jest 459 tys. akcji COIG, stanowiących 85% kapitału.

Czytaj więcej »B3System S.A. zakwalifikowany do kolejnego etapu negocjacji w sprawie zakupu COIG S.A.

Grupa Kapitałowa B3System z rekordowymi wynikami za IV kwartał 2008 roku

Grupa Kapitałowa B3System, zajmująca się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa systemów informatycznych, opublikowała wyniki finansowe za IV kwartał 2008 roku. Grupa osiągnęła przychody ze sprzedaży na poziomie 23 378 tys. złotych, co oznacza wzrost o 56%, w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego. Spółka dokonała również korekty prognoz dla grupy za cały rok 2008.
Czytaj więcej »Grupa Kapitałowa B3System z rekordowymi wynikami za IV kwartał 2008 roku