Przejdź do treści

Axis Communications

1 Axis Communications

Od wynalazku do korporacji

Już 13 listopada br. przyjedzie do Polski Martin Gren – wynalazca kamery IP i Steve Jobs w zakresie systemów nadzoru wizyjnego. Jego postać jest przykładem, jak dorobek intelektualny można przekuć we własny biznes, a posiadaną wiedzę i umiejętności wykorzystać do uruchomienia korporacji.

Czytaj dalej »Od wynalazku do korporacji

Axis Communications zaprezentuje najnowsze kamery IP oraz profesjonalne rozwiązania do monitoringu wizyjnego na targach SECUREX 2012

Firma Axis Communications (www.axis.com), lider światowego rynku sieciowych rozwiązań wizyjnych, zaprezentuje najnowsze modele kamer IP na Międzynarodowej Wystawie Zabezpieczeń SECUREX, która odbędzie się w dniach 23–26 kwietnia 2012 r. na terenie centrum wystawienniczego Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Czytaj dalej »Axis Communications zaprezentuje najnowsze kamery IP oraz profesjonalne rozwiązania do monitoringu wizyjnego na targach SECUREX 2012

Axis prezentuje serię Q60-C, pierwsze na rynku kamery PTZ z aktywnym chłodzeniem

Firma Axis Communications, światowy lider rynku sieciowych systemów wizyjnych, wprowadza sieciową kamerę kopułkową PTZ AXIS Q60-C z wbudowanym aktywnym systemem chłodzenia, przeznaczoną do zaawansowanego, niezawodnego nadzoru w warunkach pustynnych. Te szybkie kamery z funkcjami panoramowania, pochylania,i przybliżania oraz rozdzielczością do 1080 p (HDTV) mogą pracować w temperaturze do 75 °C. Są to kompaktowe, łatwe do zainstalowania kamery IP, które dzięki odporności na burze piaskowe spełniają wymagania normy wojskowej MIL-STD-810G. Idealnie nadają się do stosowania w budownictwie, górnictwie, w ośrodkach wydobycia ropy naftowej i gazu, wzdłuż rurociągów i do monitorowania miast.

Czytaj dalej »Axis prezentuje serię Q60-C, pierwsze na rynku kamery PTZ z aktywnym chłodzeniem

AXIS Q1921 – nowe termowizyjne kamery sieciowe od Axis Communications

Axis Communications rozbudowuje swoją ofertę termowizyjnych kamer IP o dwa nowe modele. AXIS Q1921 i AXIS Q1921-E, dzięki matrycom wysokiej rozdzielczości oraz gamie wymiennych obiektywów, oferują one znakomitą jakość obrazu i rozszerzony zasięg nadzoru. Znajdą zastosowanie przede wszystkim w całodobowym monitoringu obszarowym i obwodowym, w tunelach, na drogach i lotniskach.

Czytaj dalej »AXIS Q1921 – nowe termowizyjne kamery sieciowe od Axis Communications

Axis Communications rozpoczyna kampanię promocyjną produktów HDTV

Axis Communications, światowy lider rynku sieciowych systemów wizyjnych, zainaugurował 1 września kampanię promocyjną dla partnerów z Europy Środkowej i Wschodniej. Zakup dowolnych urządzeń Axis upoważniać będzie do skorzystania ze specjalnej oferty dotyczącej produktów HDTV, które trafiają na rynek dzięki rozbudowanej sieci partnerskiej Axis w regionie CEE.

Czytaj dalej »Axis Communications rozpoczyna kampanię promocyjną produktów HDTV

Axis Communications udostępnia szkolenia on-line dla każdego

Axis Communications, światowy lider rynku sieciowego nadzoru wizyjnego, uruchomił specjalistyczne szkolenia z zakresu monitoringu IP, dostępne on-line w ramach Akademii Axis Communications. Wszyscy zainteresowani poszerzaniem swojej wiedzy na temat rozwiązań sieciowego nadzoru będą mieli teraz łatwy dostęp do bazy wiedzy za pośrednictwem platformy e-learningowej.

Czytaj dalej »Axis Communications udostępnia szkolenia on-line dla każdego

Axis Communications przedstawia nową kamerę kopułkową HDTV z najwyższej półki

Firma Axis Communications, lider światowego rynku sieciowych rozwiązań wizyjnych, wprowadza AXIS Q6034 – kamerę kopułkową PTZ z najwyższej półki. Nowy model, dostosowany do wymagających instalacji wewnętrznych, posiada 18-krotny zoom optyczny, funkcję obracania w dwóch płaszczyznach i przybliżania obrazu (pan/tilt/zoom), a także rejestruje materiał wizyjny o rozdzielczości HDTV. Dzięki klasie ochrony obudowy IP52 (zabezpieczenie przed pyłem i wodą) oraz łatwej instalacji AXIS Q6034 najlepiej sprawdzi się w systemach nadzoru wizyjnego w portach lotniczych, kasynach, centrach handlowych oraz na stacjach kolejowych i stadionach.

Czytaj dalej »Axis Communications przedstawia nową kamerę kopułkową HDTV z najwyższej półki