Przejdź do treści

Avon

Modelka TOP MODEL na pokazie Mariusza Przybylskiego

Już 14 grudnia 2011 roku Vera Suprunenko wystąpi na ekskluzywnym pokazie kolekcji Mariusza Przybylskiego. Stroje, które zaprezentuje modelka, zostały zaprojektowane specjalnie i dedykowane akcji „Adam – Mężczyźni Kontra Rak Piersi”, prowadzonej w ramach Wielkiej Kampanii Życia – Avon Kontra Rak Piersi. Vera Suprunenko, 24-letnia Ukrainka, wzięła udział w II edycji programu „Top Model”.

Czytaj dalej »Modelka TOP MODEL na pokazie Mariusza Przybylskiego

Mariusz Przybylski dla akcji „Adam – Mężczyźni Kontra Rak Piersi”

Rusza druga edycja wyjątkowej i nierealizowanej nigdzie poza Polską akcji „Adam – Mężczyźni Kontra Rak Piersi”, w ramach Wielkiej Kampanii Życia marki Avon, która ma na celu włączenie mężczyzn w walkę z rakiem piersi. Kolekcję do projektu „Adam” zaprojektuje znany i ceniony projektant mody – Mariusz Przybylski.

Czytaj dalej »Mariusz Przybylski dla akcji „Adam – Mężczyźni Kontra Rak Piersi”

Już ruszył Avon Voices

1 grudnia 2010 r. rozpoczęły się obchody 125-lecia istnienia firmy Avon. W ramach obchodów marka ruszyła z wyjątkowym projektem – Avon Voices. Jest to pierwsza globalna platforma internetowa wyłaniająca prawdziwe talenty muzyczne. Z tej okazji 8 grudnia została zorganizowana konferencja prasowa inaugurująca polską edycję programu.

Czytaj dalej »Już ruszył Avon Voices

Avon i Paczkomaty 24/7

Avon poszerzył współpracę z InPost o nową usługę: Paczkomaty 24/7. 16 września 2010 po raz pierwszy została zrealizowana ogólnopolska przesyłka do Konsultantek Avon nowym innowacyjnym kanałem dystrybucji. Kosmetyki będą dostarczane do sieci 400 punktów, a docelowo do 1000 paczkomatów i oddziałów InPost w całej Polsce.

Czytaj dalej »Avon i Paczkomaty 24/7

Konsultantki AVON też zaufały Paczkomatom 24/7

Paczkomaty 24/7 są nowym kanałem dostawy przesyłek dla konsultantek AVON. Pierwsze zamówienia – za pośrednictwem najnowocześniejszego w Polsce rozwiązania do odbioru paczek – zostały zrealizowane już 16 września 2010 (oferta AVON z katalogu 13/2010). Kosmetyki będą dostarczane do sieci 400 punktów, a docelowo 1000 paczkomatów i oddziałów InPost w całej Polsce.

Czytaj dalej »Konsultantki AVON też zaufały Paczkomatom 24/7