Avon

Modelka TOP MODEL na pokazie Mariusza Przybylskiego

Już 14 grudnia 2011 roku Vera Suprunenko wystąpi na ekskluzywnym pokazie kolekcji Mariusza Przybylskiego. Stroje, które zaprezentuje modelka, zostały zaprojektowane specjalnie i dedykowane akcji „Adam – Mężczyźni Kontra Rak Piersi”, prowadzonej w ramach Wielkiej Kampanii Życia – Avon Kontra Rak Piersi. Vera Suprunenko, 24-letnia Ukrainka, wzięła udział w II edycji programu „Top Model”.

Czytaj dalej »Modelka TOP MODEL na pokazie Mariusza Przybylskiego

Mariusz Przybylski dla akcji „Adam – Mężczyźni Kontra Rak Piersi”

Rusza druga edycja wyjątkowej i nierealizowanej nigdzie poza Polską akcji „Adam – Mężczyźni Kontra Rak Piersi”, w ramach Wielkiej Kampanii Życia marki Avon, która ma na celu włączenie mężczyzn w walkę z rakiem piersi. Kolekcję do projektu „Adam” zaprojektuje znany i ceniony projektant mody – Mariusz Przybylski.

Czytaj dalej »Mariusz Przybylski dla akcji „Adam – Mężczyźni Kontra Rak Piersi”

Już ruszył Avon Voices

1 grudnia 2010 r. rozpoczęły się obchody 125-lecia istnienia firmy Avon. W ramach obchodów marka ruszyła z wyjątkowym projektem – Avon Voices. Jest to pierwsza globalna platforma internetowa wyłaniająca prawdziwe talenty muzyczne. Z tej okazji 8 grudnia została zorganizowana konferencja prasowa inaugurująca polską edycję programu.

Czytaj dalej »Już ruszył Avon Voices

Avon i Paczkomaty 24/7

Avon poszerzył współpracę z InPost o nową usługę: Paczkomaty 24/7. 16 września 2010 po raz pierwszy została zrealizowana ogólnopolska przesyłka do Konsultantek Avon nowym innowacyjnym kanałem dystrybucji. Kosmetyki będą dostarczane do sieci 400 punktów, a docelowo do 1000 paczkomatów i oddziałów InPost w całej Polsce.

Czytaj dalej »Avon i Paczkomaty 24/7

Konsultantki AVON też zaufały Paczkomatom 24/7

Paczkomaty 24/7 są nowym kanałem dostawy przesyłek dla konsultantek AVON. Pierwsze zamówienia – za pośrednictwem najnowocześniejszego w Polsce rozwiązania do odbioru paczek – zostały zrealizowane już 16 września 2010 (oferta AVON z katalogu 13/2010). Kosmetyki będą dostarczane do sieci 400 punktów, a docelowo 1000 paczkomatów i oddziałów InPost w całej Polsce.

Czytaj dalej »Konsultantki AVON też zaufały Paczkomatom 24/7