Archiwa tagu: Avnet

Nowe kontrakty serwisowe Juniper Networks w Avnet już od listopada

Avnet Sp. z o.o., autoryzowany dystrybutor Juniper Networks na rynku polskim, wprowadza do oferty kolejny rodzaj kontraktów serwisowych dedykowanych rozwiązaniom Juniper Networks. W stosunku do pozostających nadal w ofercie serwisów producenckich J-Care, nowe kontrakty różnią się m.in. tym, że pomoc techniczna jest świadczona również w języku polskim, serwisy o krótkim czasie reakcji (tzw. „same day”) są dostępne praktycznie w całej Polsce, usługi będą wykonywane w miejscu instalacji (tryb on-site).

Avnet Sp. z o.o. uzupełnia ofertę o oprogramowanie IBM sprzedawane w modelu licencjowania ASL

Avnet Sp. z o.o., największy na rynku polskim dystrybutor IBM z wartością dodaną, na mocy umowy podpisanej z IBM uzupełnił ofertę o oprogramowanie sprzedawane w modelu licencjonowania IBM ASL (Application-Specific Licensing). Partnerzy Handlowi firmy, którzy zdecydują się wdrożyć ten mechanizm, będą mieli możliwość oferowania klientom końcowym własnych rozwiązań zbudowanych w oparciu o oprogramowanie IBM w stałej cenie oraz z kompleksowym wsparciem ze swojej strony.

Avnet Sp. z o.o. uruchomił siódmą edycję programu lojalnościowego Avnet Premium Club

Avnet Sp. z o.o. uruchamił siódmą edycję programu lojalnościowego „Avnet Premium Club”, w ramach którego klienci firmy regularnie kupujący produkty: IBM, VMware, Veeam, Wyse, Brocade, Juniper Networks i rejestrujący te zakupy na dedykowanej stronie programu – www.avnetpremiumclub.pl, mogą zyskać nagrody w postaci m.in.: voucherów do spa, bonów Sodexo, nagród rzeczowych czy karnetów do kina. Mogą także wymienić punkty na szkolenia IBM oraz egzaminy Prometric.