Przejdź do treści

Avnet

1 Avnet

Rafał Siewicz w zespole Avnet

avnetAvnet Sp. z o.o., największy na rynku polskim dystrybutor IBM z wartością dodaną, a od lipca 2013r. także dostawca autoryzowanych szkoleń IBM (status IBM Global Training Provider) powiększył zespół Specjalistów Produktowych IBM o osobę Rafała Siewicza, który objął nowo utworzone stanowisko IBM Training Manager.

Czytaj dalej »Rafał Siewicz w zespole Avnet

2 Avnet

Nowe kontrakty serwisowe Juniper Networks w Avnet już od listopada

avnetAvnet Sp. z o.o., autoryzowany dystrybutor Juniper Networks na rynku polskim, wprowadza do oferty kolejny rodzaj kontraktów serwisowych dedykowanych rozwiązaniom Juniper Networks. W stosunku do pozostających nadal w ofercie serwisów producenckich J-Care, nowe kontrakty różnią się m.in. tym, że pomoc techniczna jest świadczona również w języku polskim, serwisy o krótkim czasie reakcji (tzw. „same day”) są dostępne praktycznie w całej Polsce, usługi będą wykonywane w miejscu instalacji (tryb on-site).

Czytaj dalej »Nowe kontrakty serwisowe Juniper Networks w Avnet już od listopada

Avnet organizuje szkolenie: „Integracja rozwiązań Hitachi Data Systems i VMware”

Avnet Sp. z o.o., autoryzowany dystrybutor VMware i Hitachi Data Systems, 12 listopada 2012 r. (poniedziałek) organizuje w swojej siedzibie w Warszawie przy ul. 1 Sierpnia 6a bezpłatne szkolenie techniczne (prezentacje + pokazy na żywo): „Integracja rozwiązań Hitachi Data Systems i VMware” dedykowane Partnerom Handlowym (aktualnym i potencjalnym).

Czytaj dalej »Avnet organizuje szkolenie: „Integracja rozwiązań Hitachi Data Systems i VMware”

Macierze modularne najnowszej generacji Hitachi Data Systems w zasobach demo Avnet

Avnet Sp. z o.o., autoryzowany dystrybutor rozwiązań Hitachi Data Systems, rozszerzył zasoby demo o nowe maszyny, które Partnerzy Handlowi firmy i ich klienci mogą testować w siedzibie Avnet w Warszawie lub też je wypożyczyć. Wśród nowych maszyn są macierze modularne najnowszej generacji – HUS110 i HUS130.Czytaj dalej »Macierze modularne najnowszej generacji Hitachi Data Systems w zasobach demo Avnet

Microsoft w ofercie Avnet Sp. z o.o.

Avnet Sp. z o.o. uzupełnił ofertę linii Independent Software (VMware, Veeam, Wyse, DataCore, FalconStor) o rozwiązania Microsoft dostępne w 4 modelach dystrybucujnych: Open License, Open Value, Open Value Subscription oraz Full Packaged Product. Rozwiązania te, obejmujące: aplickaje, oprogramowanie serwerowe oraz systemy operacyjne, stanowią bardzo dobre uzupełnienie aktualnej oferty firmy w zakresie oprogramowania.

Czytaj dalej »Microsoft w ofercie Avnet Sp. z o.o.

Avnet Sp. z o.o. uzupełnia ofertę o oprogramowanie IBM sprzedawane w modelu licencjowania ASL

Avnet Sp. z o.o., największy na rynku polskim dystrybutor IBM z wartością dodaną, na mocy umowy podpisanej z IBM uzupełnił ofertę o oprogramowanie sprzedawane w modelu licencjonowania IBM ASL (Application-Specific Licensing). Partnerzy Handlowi firmy, którzy zdecydują się wdrożyć ten mechanizm, będą mieli możliwość oferowania klientom końcowym własnych rozwiązań zbudowanych w oparciu o oprogramowanie IBM w stałej cenie oraz z kompleksowym wsparciem ze swojej strony.

Czytaj dalej »Avnet Sp. z o.o. uzupełnia ofertę o oprogramowanie IBM sprzedawane w modelu licencjowania ASL

Avnet Sp. z o.o. uruchomił siódmą edycję programu lojalnościowego Avnet Premium Club

Avnet Sp. z o.o. uruchamił siódmą edycję programu lojalnościowego „Avnet Premium Club”, w ramach którego klienci firmy regularnie kupujący produkty: IBM, VMware, Veeam, Wyse, Brocade, Juniper Networks  i rejestrujący te zakupy na dedykowanej stronie programu – www.avnetpremiumclub.pl, mogą zyskać nagrody w postaci m.in.: voucherów do spa, bonów Sodexo, nagród rzeczowych czy karnetów do kina. Mogą także wymienić punkty na szkolenia IBM oraz egzaminy Prometric.

Czytaj dalej »Avnet Sp. z o.o. uruchomił siódmą edycję programu lojalnościowego Avnet Premium Club