Archiwa tagu: Avia Solutions Group

FL Technics, część holdingu Avia Solutions Group, przejmuje spółkę British Storm Aviation, brytyjskiego dostawcę usług liniowej obsługi technicznej

Spółka FL Technics, należąca do litewskiego holdingu lotniczego Avia Solutions Group (ASG), kontynuuje rozwój swoich i tak rozległych możliwości biznesowych. Firma, która dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie wsparcia technicznego i utrzymania samolotów, podpisała umowę, na mocy której przejmuje spółkę Storm Aviation, wiodącego międzynarodowego dostawcę usług z zakresu liniowej obsługi technicznej wąsko i szerokokadłubowych samolotów.

Locatory.com – czy jesteś gotowy rozwijać swój potencjał rynkowy?

Locatory.com, globalna platforma handlu częściami zapasowymi do samolotów, została uruchomiona 20 czerwca br. Będąc platformą e-biznesową nowej generacji stanowi doskonałą alternatywę w stosunku do tradycyjnych kanałów dystrybucji na rynku wtórnym dla dostawców, którzy chcą poszerzyć rynek zbytu i zwiększyć sprzedaż.

Brak środków do odladzania sparaliżował europejskie lotnictwo

Lotniska w Europie nie będą miło wspominać końcówki 2010 r. Śnieg i niskie temperatury niemal sparaliżowały ruch lotniczy od Londynu po Moskwę. Spiętrzenie problemów w okresie świątecznym tylko powiększało frustrację pasażerów. Winna okazuje się być nie tylko pogoda, problemów przysporzyła także gospodarka środkami do odladzania samolotów.