Archiwa tagu: AutoCentrum.pl

AutoCentrum.pl dołącza do IDMnet

Do sieci IDMnet dołączył portal AutoCentrum.pl, który wzmocnił kategorię Motoryzacja. Witryna weszła do pakietu zasięgowego. AutoCentrum.pl jest liczącym się na rynku motoryzacyjnym opiniotwórczym portalem społecznościowym dla kierowców.

Internet Standard prezentuje raport „adStandard 2010”

Wartość polskiego rynku reklamy online, omówienie najważniejszych formatów reklamowych i modeli rozliczeń, wskaźniki efektywności reklamy graficznej, a także przegląd polskich sieci reklamowych i wydawców internetowych oraz badanie ich cenników – te i inne informacje znajdą Państwo w nowej publikacji serwisu Internet Standard. Zapraszamy do pobierania raportu!

Lenovo IdeaPad Y550 – idealny prezent od Komputronik SA

Notebook Lenovo IdeaPad Y550 to doskonały kandydat na gwiazdkowy prezent – przekonuje Komputronik SA w ogólnopolskiej świątecznej kampanii internetowej, która potrwa do 23 grudnia br. Przez najbliższe dwa tygodnie bannery promujące Lenovo IdeaPad Y550 będą pojawiać się w kilkuset serwisach internetowych, m.in: Autocentrum.pl, Bankier.pl, Dziennik.pl, Gazeta.pl, Onet.pl, a także na witrynach należących do wydawnictw: Axel… Czytaj dalej »

Projekt 50kmh – kodeks drogowy to nie wszystko

Portal motoryzacyjny AutoCentrum.pl poruszył kolejny ważny dla kierowców temat. Projekt 50kmh to nie jest kolejna strona o przepisach drogowych. Tym razem pod lupę brane są zachowania kierowców w codziennych sytuacjach i omawiane z policjantem oraz instruktorem jazdy zaawansowanej.

Wyprawa do Iranu z AutoCentrum.pl

Niezależny portal motoryzacyjny AutoCentrum.pl objął patronatem „EXPEDYCJĘ IV IRAN 2009”. Każdy zarejestrowany w serwisie użytkownik, który odpowie na jedno pytanie konkursowe, ma szansę przeżyć przygodę życia. Konkurs trwa do 30 czerwca 2009.