Auto Świat

O wypadkach na drogach rozmawiało kilkadziesiąt tysięcy uczniów

Dobiegła końca III edycja programu „Wypadki na drogach – porozmawiajmy”. Stowarzyszenie „Droga i Bezpieczeństwo” oraz partnerzy wspierający: Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny i porównywarka ubezpieczeniowa rankomat.pl, zachęcili do uczestnictwa w akcji kilkadziesiąt tysięcy uczniów z ponad stu szkół. W tym roku tematem przewodnim programu była nadmierna prędkość.

Czytaj więcej »O wypadkach na drogach rozmawiało kilkadziesiąt tysięcy uczniów

Wielki Test Salonów w „Auto Świecie” – największe tego typu badanie konsumenckie w Polsce

W poniedziałkowym wydaniu „Auto Świata” ukażą się wyniki szóstej edycji Wielkiego Testu Salonów. Jest to największe w Polsce badanie konsumenckie oceniające jakość salonów sprzedających nowe samochody. W przygotowaniu zestawienia wzięło udział 99 „tajemniczych klientów”, którzy odwiedzili 315 placówek.Czytaj więcej »Wielki Test Salonów w „Auto Świecie” – największe tego typu badanie konsumenckie w Polsce

„CoKupić.pl? Wasze AutoTesty” – Czytelnicy Auto Świata testują samochody

W poniedziałek 27 kwietnia na łamach tygodnika „Auto Świat” oraz serwisów internetowych AutoSwiat.pl , CoKupic.pl i OtoMoto.pl rusza akcja „CoKupić.pl? – Wasze Auto Testy”. Dziesięciu czytelników magazynu i użytkowników serwisów co miesiąc testować będzie wybrane przez organizatorów samochody. Akcja prowadzona jest w ramach współpracy strategicznej wydawnictwa Axel Springer Polska i firmy QXL Poland.
Czytaj więcej »„CoKupić.pl? Wasze AutoTesty” – Czytelnicy Auto Świata testują samochody