Aukcja Młodej Sztuki

Aukcyjne nowalijki

W kwietniu na dwóch licytacjach w DESIE Unicum – aukcji młodej sztuki i aukcji prac na papierze, pojawi się wiele interesujących prac. Obiekty zostały dobrane w taki sposób, że każdy kolekcjoner powinien znaleźć coś dla siebie. Dodatkową zaletą obu aukcji są atrakcyjne ceny wywoławcze – zaczynają się już od kilkuset złotych.

Czytaj dalej »Aukcyjne nowalijki

Street art wkracza na salony

10 Aukcja Młodej Sztuki odbędzie się w DESIE Unicum już 24 listopada. Celem aukcji jest promocja młodych, zdolnych twórców, którzy dopiero zaczynają funkcjonować na rodzimym rynku sztuki. To także doskonała okazja do nabycia prac twórców młodych, w tym także tych już uznanych, których pozycja ugruntowała się poprzez udział w poprzednich edycjach. Cena wywoławcza – jak zawsze 500 zł – to doskonała okazja do nabycia dzieł unikatowych, jak również do rozpoczęcia przygody ze sztuką i jej kolekcjonowaniem.

Czytaj dalej »Street art wkracza na salony

Artyści nowej generacji – interesujące debiuty w DESIE Unicum

Kolejna Aukcja Młodej Sztuki w DESIE Unicum odbędzie się już 20 października. Dom Aukcyjny postawił sobie za cel promocję twórców młodego pokolenia oraz prezentację ich różnorodnych postaw artystycznych. Poświęcone temu aukcje odbywają się od 2008 roku i z każdym sezonem aukcyjnym ich popularność wzrasta. To doskonała okazja do uzupełnienia zbiorów lub rozpoczęcia przygody z kolekcjonowaniem sztuki najnowszej. Tym razem zaprezentowanych zostało w ofercie 100 starannie wyselekcjonowanych prac. Atrakcyjna cena wywoławcza (500 zł) sprawi, że na aukcji z pewnością pojawi się wiele nowych twarzy. Młodzi, początkujący kolekcjonerzy to szansa i przyszłość polskiego rynku sztuki.

Czytaj dalej »Artyści nowej generacji – interesujące debiuty w DESIE Unicum