Archiwa tagu: Auchan Bielany

Zdrowo w Parku Handlowym Auchan Bielany

Dzień Zdrowia i Urody w Parku Handlowym Auchan Bielany cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Profesjonalni doradcy, specjaliści od zdrowia, atrakcyjne rabaty, niespodzianki i masa innych atrakcji w ostatnią niedzielę przyciągnęły do Parku mnóstwo gości.

Dzień Zdrowia i Urody w Parku

Już w najbliższą niedzielę Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza na Dzień Zdrowia i Urody w Parku! W programie porady profesjonalistów, prezentacja najnowszych trendów, kosmetyków i zapachów oraz mnóstwo niespodzianek.

Jadą do Tunezji

Warto było odwiedzać Park Handlowy Auchan Bielany! Podczas niedzielnego finału akcji Wakacyjna Podróż bawiło się kilkaset osób. Wiele z nich otrzymało nagrody a czteroosobowa rodzina pojedzie w podróż życia do wspaniałej Tunezji.

Dni Zdrowia w Parku

Park Handlowy Auchan Bielany po raz kolejny zaprasza swoich Klientów do dbania o zdrowie i dobrą formę. W najbliższy weekend 8 i 9 sierpnia organizuje Dni Zdrowia, czyli cykl porad dietetycznych i badań, promujących zdrowy tryb życia.

Tunezja – wymarzone miejsce na urlop

Zawsze pewna pogoda, piękne krajobrazy, doskonale przygotowana baza noclegowa i rozbudowane zaplecze gastronomiczno – rozrywkowe. To powody, dla których polscy turyści coraz częściej na miejsce swojego urlopu wybierają Tunezję. To właśnie wycieczka do Tunezji jest także główną nagrodą w akcji Parku Handlowego Auchan Bielany – WAKACYJNA PODRÓŻ.