Archiwa tagu: Atrium European Real Estate

Atrium European Real Estate wdraża program oszczędności w centrach handlowych

Atrium European Real Estate, właściciel sieci centrów handlowych, planuje wprowadzenie programu oszczędności w należących do niego obiektach w Polsce. Celem programu jest zmniejszenie zużycia mediów o 20 proc. w skali roku. Plan jest częścią strategii firmy, której istotnym elementem jest minimalizowanie niekorzystnego wpływu na środowisko.

„Centrum z Klimatem” już wkrótce w Targówku

W sobotę, 28 lutego, o godz. 15.00, warszawskie Centrum Handlowe „Targówek” zainicjuje edukacyjny program ekologiczny „Centrum z Klimatem”. To już drugi obiekt w stolicy, po Centrum Handlowym „Reduta”, w którym klienci będą mogli dowiedzieć się, jak na co dzień dbać o środowisko.

Pierwsze centrum handlowe „z klimatem” w Białymstoku

W sobotę, 21 lutego, o godz. 15.00 w Galerii „Biała” w Białymstoku zainicjowany zostanie edukacyjny program ekologiczny „Centrum z Klimatem”. Jego celem jest budowanie świadomości ekologicznej wśród klientów, najemców i pracowników centrum.

Już mamy pierwsze zielone centrum handlowe – w sobotę ruszył program „Centrum z Klimatem”

W minioną sobotę, 25 października, w Centrum Handlowym „Reduta” odbyła sie inauguracja programu ekologicznego „Centrum z Klimatem„. „Reduta” to pierwsze „zielone” centrum handlowe stolicy, a także pierwszy obiekt handlowy, należący do Atrium European Real Estate i zarządzany przez Manhattan Real Estate Management, w którym program został wdrożony.

Pierwsze centrum handlowe z klimatem w Warszawie

W najbliższą sobotę, 25 października, w warszawskim Centrum Handlowym „Reduta” ruszy edukacyjny długofalowy program ekologiczny „Centrum z Klimatem”. W programie m.in. występ jedynej w Polsce grupy iluzjonistów Metamorphosis, gry i zabawy ekologiczne oraz otwarcie wystawy plastycznej przedszkolaków. „Reduta” będzie zbierać też odpady w zamian za nagrody. Imprezę poprowadzi Tomasz Zubilewicz. Celem Programu jest budowanie świadomości… Czytaj dalej »