Atrium European Real Estate

Atrium European Real Estate wdraża program oszczędności w centrach handlowych

Atrium European Real Estate, właściciel sieci centrów handlowych, planuje wprowadzenie programu oszczędności w należących do niego obiektach w Polsce. Celem programu jest zmniejszenie zużycia mediów o 20 proc. w skali roku. Plan jest częścią strategii firmy, której istotnym elementem jest minimalizowanie niekorzystnego wpływu na środowisko.
Czytaj więcej »Atrium European Real Estate wdraża program oszczędności w centrach handlowych

Już mamy pierwsze zielone centrum handlowe – w sobotę ruszył program „Centrum z Klimatem”

W minioną sobotę, 25 października, w Centrum Handlowym „Reduta” odbyła sie inauguracja programu ekologicznego „Centrum z Klimatem„. „Reduta” to pierwsze „zielone” centrum handlowe stolicy, a także pierwszy obiekt handlowy, należący do Atrium European Real Estate i zarządzany przez Manhattan Real Estate Management, w którym program został wdrożony.Czytaj więcej »Już mamy pierwsze zielone centrum handlowe – w sobotę ruszył program „Centrum z Klimatem”

Pierwsze centrum handlowe z klimatem w Warszawie

W najbliższą sobotę, 25 października, w warszawskim Centrum Handlowym „Reduta” ruszy edukacyjny długofalowy program ekologiczny „Centrum z Klimatem”. W programie m.in. występ jedynej w Polsce grupy iluzjonistów Metamorphosis, gry i zabawy ekologiczne oraz otwarcie wystawy plastycznej przedszkolaków. „Reduta” będzie zbierać też odpady w zamian za nagrody. Imprezę poprowadzi Tomasz Zubilewicz. Celem Programu jest budowanie świadomości ekologicznej wśród klientów, najemców i pracowników centrum.Czytaj więcej »Pierwsze centrum handlowe z klimatem w Warszawie