Archiwa tagu: Atom

QNAP TS-859U-RP – nowy serwer sieciowy dla korporacji i dużych firm: 8-dyskowe urządzenie do montażu w szafach Rack

Obudowa rack 2U, redundantne zasilanie, procesor Intel® Atom D510 dual-core, pojemność 16TB, pełne wsparcie dla iSCSI, certyfikat VMware® Ready. Mały pobór mocy i doskonała funkcjonalność w centrach danych oraz środowiskach tzw. „chmury”. Cena urządzenia na polskim rynku wynosi 8490 PLN netto.

Intel na targach CeBIT 2010: IT jako współtwórca przyszłości

Zgodnie z hasłem przewodnim tegorocznej edycji targów CeBIT, które brzmi „Tworzymy przyszłość – wspólnie”, przesłanie firmy Intel będzie koncentrować się nie tylko na tym, jak technologie informacyjne zwiększają wydajność pracy i jakość życia w krótkiej perspektywie, ale także na tym, jak połączone w globalną sieć systemy rozwiązują problemy społeczne, ekonomiczne i środowiskowe.

Serwis o kreowaniu wizerunku w Internecie

Agencja interaktywna ATOM ma za sobą kolejny zrealizowany projekt związany z działem ePR. Firma oddała właśnie do użytku serwis dotyczący budowania wizerunku w Internecie – epr.atomseo.pl.  Zawiera on zbiór artykułów, wskazówek, ciekawostek, a także definicji z tego obszaru, daje ogromną szansę na zapoznanie się ze specyfiką działań promocyjnych i możliwość zdobycia niezbędnej wiedzy potrzebnej do… Czytaj dalej »

ATOM autorem nowej strony Emapa.pl

Emapa, Producent rozwiązań informatycznych dla biznesu opartych o mapy cyfrowe, proponuje swoim użytkownikom nową odsłonę strony internetowej. Wykonawcą projektu jest agencja interaktywna ATOM, która dołożyła wszelkich starań, by projekt był nowoczesny i w pełni odzwierciedlał charakter firmy.

PTAiIT zaufało Agencji Interaktywnej ATOM

Polskie Towarzystwo Anestezjologii i Intensywnej Terapii proponuje użytkownikom nową odsłonę swojej strony internetowej – www.ptaiit.org. Opracowanie i zrealizowanie projektu zostało zlecone agencji interaktywnej ATOM, która ma ogromne doświadczenie w wykonywaniu podobnych prac dla firm z branży medycznej i farmaceutycznej.

Ruszył sklep internetowy firmy Fiore

Firma Fiore kontynuuje swoją współpracę z agencją interaktywną ATOM. Po wcześniejszym wykonaniu projektu strony internetowej oraz działaniom mających na celu osiągnięcie wysokiej pozycji w wyszukiwarkach, podjęto decyzję o stworzeniu sklepu internetowego z produktami marki Fiore wzbogaconego o moduł intergracji z systemem Symfonia.

Nowe oblicze strony Volin

Specjalizująca się w produkcji kostiumów kąpielowych marki Volin – firma Solaris, proponuje użytkownikom nową odsłonę strony internetowej www.volin.pl. Za projekt i jego wykonanie odpowiedzialna jest agencja interaktywna ATOM.

Nowy serwis na temat marketingu w wyszukiwarkach

Do użytku został oddany serwis firmowy agencji interaktywnej ATOM – sem.atomseo.pl. Teraz każdy bezpośrednio zainteresowany kwestią prowadzenia kampanii reklamowych w wyszukiwarkach będzie mógł zapoznać się z mechanizmami i specyfiką działań marketingowych w tym obszarze, dowiedzieć się dlaczego warto inwestować w linki sponsorowane oraz jakie są ich możliwości i zalety.