Tag Archives: Asus

Historia designu tabletów ASUS z rodziny Transformer Pad

Rodzina produktów Transformer Pad została bardzo ciepło przyjęta przez użytkowników i miłośników technologii mobilnych na całym świecie. ASUS po raz kolejny udowodnił, że jego urządzenia doskonale łączą pomysłowość oraz innowacyjność z wygodą użytkowania, czego przykładem są mobilne stacje dokujące, znak firmowy rodziny tabletów Transformer.

ASUS Eee Pad Transformer w Polsce

Eee Pad Transformer, długo wyczekiwany tablet marki ASUS, pojawił się na półkach polskich sklepów. Miłośnicy nowoczesnych technologii mogą znaleźć go w sklepach sieci Media Markt i Saturn. Urządzenie dostępne jest w wersji ze stacją dokującą i 16 GB pamięci w cenie 1999PLN brutto oraz z 32 GB pamięci w cenie 2399PLN brutto.

Jaki powinien być idealny tablet?

System operacyjny Android, 10-calowy ekran, dostęp do zestawu gotowych aplikacji i cena ok. 300 dolarów. Najlepiej, aby projektantem była firma mająca doświadczenie w budowie zarówno laptopów jak i smartfonów. To główne wnioski z badania przeprowadzonego na zlecenie firmy Sybase. Jego wyniki pokazują kierunki, którymi powinni podążać główni producenci tabletów.