ASTER BIZNES

Potrzeby telekomunikacyjne małych i średnich przedsiębiorstw

Kompleksowość oferty telekomunikacyjnej, cena proporcjonalna do poziomu jakości świadczonych usług oraz dostępność serwisu odgrywają kluczową rolę z perspektywy kryteriów wyboru dostawców usług dla sektora małych i średnich firm w Polsce. Takie wnioski płyną z raportu z badań przeprowadzonych na próbie 600 firm przez PMR Research na zlecenie ASTER BIZNES.

Czytaj więcej »Potrzeby telekomunikacyjne małych i średnich przedsiębiorstw

Multikomunikacyjny pakiet 6 usług dla firm – ruszyła kampania ASTER BIZNES

Celem pierwszej kampanii ASTER BIZNES jest podkreślenie unikalnej oferty na rynku – pakietu 6 usług telekomunikacyjnych skierowanych do przedstawicieli z sektora małych i średnich firm. Główne hasło kampanii to „Multikomunikacyjny pakiet 6 usług dla Twojej firmy. Pewny partner w drodze na szczyt.” Kampania rozpoczyna się 28 lutego i potrwa do końca marca br.

Czytaj więcej »Multikomunikacyjny pakiet 6 usług dla firm – ruszyła kampania ASTER BIZNES

ASTER BIZNES oferuje usługę wideokonferencje dla firm w standardzie High Definition

ASTER BIZNES wprowadził nową usługę wideokonferencji dedykowaną przede wszystkim dla firm z kilkoma oddziałami oraz dla mobilnych pracowników sektora małych, średnich i dużych firm. Usługa bazuje na obrazie i dźwięku jakości HD. Według wyliczeń analityków, firmy powszechnie wykorzystujące rozmowy wideo mogą liczyć na oszczędności rzędu 5-6% wszystkich kosztów operacyjnych.

Czytaj więcej »ASTER BIZNES oferuje usługę wideokonferencje dla firm w standardzie High Definition