Asseco

Interactive Intelligence uczestnikiem seminarium „Inwestuj z głową: Technologie komunikacji biznesowej i obsługi klienta”

Firma Interactive Intelligence (Nasdaq: ININ), globalny dostawca biznesowych rozwiązań zunifikowanej komunikacji IP, weźmie udział w seminarium organizowanym przez Asseco SEE pt. „Inwestuj z głową: Technologie komunikacji biznesowej i obsługi klienta”. Firma zaprezentuje korzyści biznesowe związane z wdrożeniem systemu obsługi klienta Customer Interaction Center (CIC) oraz omówi zalety i wyzwania zastosowania technologii cloud w odniesieniu do rozwiązań contact center. Zostanie również przedstawiona integracja rozwiązania CIC z Microsoft Lync Server, umożliwiająca wprowadzenie komunikacji zunifikowanej w obrębie całego przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej »Interactive Intelligence uczestnikiem seminarium „Inwestuj z głową: Technologie komunikacji biznesowej i obsługi klienta”

Spółki zagraniczne na GPW

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie wciąż uznawana jest za młodą i rozwijającą się giełdę w naszym regionie. Dzięki staraniom zarządu oraz aktywności inwestorów GPW stała się najlepszym parkietem w regionie Europy Środkowo-wschodniej. Słyszy się, że kilka zagranicznych spółek jest zainteresowanych wejściem na warszawski parkiet.Czytaj więcej »Spółki zagraniczne na GPW

Asseco BS połączyło się z Anica System

1 kwietnia br. Sąd Rejonowy w Lublinie zarejestrował połączenie spółek Asseco Business Solutions (Asseco BS) oraz Anica System (Anica). Celem połączenia jest realizacja strategii Asseco BS, która zakłada budowanie mocnej, konkurencyjnej na rynku firmy ze spójną, uzupełniającą się ofertą produktową. Dzięki fuzji portfel produktów i usług Asseco BS wzbogacił się o rozwiązania Anica System, które obejmują: systemy mobilne i faktoringowe oraz usługi integracyjne i analityczne.
Czytaj więcej »Asseco BS połączyło się z Anica System

Sukces w biznesie

Akademia Ekonomiczna w Katowicach była gospodarzem wyjątkowego spotkania organizowanego w ramach programu „Przedsiębiorczość – inicjatywa Leszka Czarneckiego”. Znani przedsiębiorcy – Leszek Czarnecki (GETIN Holding), Adam Góral (Asseco), Wojciech Kruk (Vistula Group) i Rafał Styczeń (IIF) – mówili o swojej drodze do sukcesu.
Czytaj więcej »Sukces w biznesie