Przejdź do treści

Asseco WAPRO

Systemy Asseco WAPRO pomagają w tworzeniu „lepszego codziennego życia”

Firma Interopal, znany na polskim rynku importer i dystrybutor mebli, zdecydowała się na rozbudowanie użytkowanych przez siebie rozwiązań informatycznych, aby sprawniej zarządzać procesami biznesowymi, które zmieniły się w wyniku intensywnego rozwoju spółki. Za projekt wdrożenia nowych funkcjonalności odpowiadała firma IMAG Dariusz Biliński, Autoryzowane Centrum Serwisowe oprogramowania klasy ERP do zarządzania małą i średnią firmą Asseco WAPRO.

Czytaj dalej »Systemy Asseco WAPRO pomagają w tworzeniu „lepszego codziennego życia”

Systemy Asseco WAPRO w sieci handlowej Dombal

Firma Dombal, producent i dystrybutor drewna oraz akcesoriów ogrodowych, wdrożyła komplet aplikacji do zarządzania Asseco WAPRO, aby usprawnić zarządzanie siecią swoich własnych sklepów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Zaimplementowane rozwiązania pozwoliły zoptymalizować wiele procesów biznesowych, zredukować koszty oraz lepiej kontrolować działanie wszystkich punktów sprzedaży.

Czytaj dalej »Systemy Asseco WAPRO w sieci handlowej Dombal

Oprogramowanie Asseco WAPRO wspiera branżę informatyczną

Dystrybutor oraz producent sprzętu komputerowego – firma Sunnyline Computer Products Poland Sp. z o.o. wdrożyła u siebie systemy Asseco WAPRO wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem. Aplikacje usprawniły procesy biznesowe w obszarze sprzedaży, logistyki oraz analizy danych. Implementację oprogramowania przeprowadził Złoty Partner firmy Asseco Business Solutions, dystrybutor aplikacji Asseco WAPRO – firma IMAG Dariusz Biliński.

Czytaj dalej »Oprogramowanie Asseco WAPRO wspiera branżę informatyczną

Asseco WAPRO wspiera hiszpańskiego dystrybutora farb i lakierów w Polsce

Firma Barpimo Polska, filia znanego na całym świecie hiszpańskiego producenta oraz dystrybutora farb i lakierów, wdrożyła u siebie oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem Asseco WAPRO. Rozwiązanie składające się z szeregu wyspecjalizowanych modułów pozwoliło na optymalizację działań w obszarach logistyki, zamówień, finansów i księgowości. Wdrożenia aplikacji dokonał partner Asseco Business Solutions – Biznessoft.pl.

Czytaj dalej »Asseco WAPRO wspiera hiszpańskiego dystrybutora farb i lakierów w Polsce

Asseco Business Solutions Partnerem IV edycji konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju”

Asseco Business Solutions S.A., dostawca wiodących na rynku systemów Asseco WAPRO wspomagających zarządzanie małymi i średnimi firmami, po raz trzeci z rzędu pełni funkcję Partnera prestiżowego konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju”. Celem przedsięwzięcia jest promocja projektów funkcjonujących w różnych obszarach życia społecznego i gospodarczego w Polsce, m.in. także w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw.Czytaj dalej »Asseco Business Solutions Partnerem IV edycji konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju”

Asseco BS sprzedało 210 tys. licencji oprogramowania dla MSP

210 tys. sprzedanych licencji oprogramowania marki Asseco WAPRO przeznaczonego dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw – takim wynikiem może pochwalić się Asseco Business Solutions. Programy marki Asseco WAPRO oferowane przez Asseco BS to jeden  z najpopularniejszych na rynku zestaw aplikacji dla małych i średnich firm, wspomagający zarządzanie takimi obszarami jak sprzedaż i magazyn, finanse i księgowość, kadry i płace,  a także sprzedaż mobilna i relacje z klientami.

Czytaj dalej »Asseco BS sprzedało 210 tys. licencji oprogramowania dla MSP