Artweb-Media

Ekspansja aplikacji Fligo.pl na urządzenia mobilne

Darmowa, narzędziowa aplikacja turystyczna Fligo.pl do rezerwacji biletów lotniczych jest już do pobrania dla użytkowników urządzeń mobilnych ze wszystkimi najważniejszymi systemami operacyjnymi: IOS, Android i Windows Phone. Dotąd była ona dostępna tylko w wersji na iPhone i iPad (HD). Jej twórcy przygotowali właśnie aktualizację (wersję 1.2) oraz opublikowali wersję Fligo dla pozostałych systemów. Autorem aplikacji jest wrocławska agencja interaktywna Artweb-Media.

Czytaj więcej »Ekspansja aplikacji Fligo.pl na urządzenia mobilne

Włajaż, Włajaż – najbardziej inspirujące spotkanie internetowej społeczności podróżników w Polsce

10 października 2012 roku w klubokawiarni Znajomi Znajomych w Warszawie odbędzie się impreza dla podróżników pt. Włajaż, Włajaż – Podróżnicze Tetatet. To pierwsze tego typu realne spotkanie internetowej społeczności, skupionej wokół tematu niezależnego podróżowania. Gwiazdami wieczoru będą: Tomek Michniewicz, dziennikarz i autor książek oraz znani blogerzy – podróżnicy: Robert Skrzydło, Bartek Szaro i Krzysztof Biegluk. Organizatorem wydarzenia jest Artweb Media, wydawca serwisu Tanie Loty, zrzeszającego ponad 70-tysięczną społeczność podróżników.

Czytaj więcej »Włajaż, Włajaż – najbardziej inspirujące spotkanie internetowej społeczności podróżników w Polsce

Eurolot i Tanie-Loty.com.pl – wspólna kampania na Facebooku

27 lutego 2012 roku rozpoczyna się konkurs „Quiz lotniczy” na profilu Tanie Loty na Facebooku. Partnerem akcji i fundatorem nagród – 6 podwójnych biletów lotniczych na loty krajowe – jest linia Eurolot. Organizatorem konkursu, autorem aplikacji i kreacji konkursowych jest agencja interaktywna Artweb-Media. Konkurs jest przeznaczony dla fanów Eurolot i Tanie Loty na Facebooku; potrwa on do 16 marca 2012.

Czytaj więcej »Eurolot i Tanie-Loty.com.pl – wspólna kampania na Facebooku

Tanie-Loty.com.pl: konkurs „Twój Szczęśliwy Dzień”

W Społeczności Podróżników Tanie-Loty.com.pl rozpoczyna się właśnie nowy konkurs. Zabawa nosi tytuł „Twój szczęśliwy dzień” i potrwa cały miesiąc. Jej uczestnicy każdego dnia będą grać o liczne nagrody: bony upominkowe na zakupy oraz książki. Konkurs rozpoczyna się w środę 18 maja, około godziny 14:00, a zakończy 15 czerwca 2011, około 10:00 rano.

Czytaj więcej »Tanie-Loty.com.pl: konkurs „Twój Szczęśliwy Dzień”