Artur Wojtaszek

Cursor kontynuuje współpracę z Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o.

Cursor – spółka z Grupy Outsourcing Experts, oferująca rozwiązania outsourcingowe w zakresie sprzedaży i marketingu – kontynuuje współpracę z Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o. Odnowiony kontrakt obejmuje obsługę instalacji, serwisowania i magazynowania materiałów wspierających sprzedaż (POSM).

Czytaj dalej »Cursor kontynuuje współpracę z Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o.

Cursor S.A. organizuje konkurs dla Nałęczowianki w sieci sklepów Carrefour

Cursor – spółka wchodząca w skład Grupy Outsourcing Experts, oferująca rozwiązania outsourcingowe w zakresie procesów sprzedaży i marketingu – realizuje konkurs konsumencki dla marki Nałęczowianka. Kampania organizowana będzie w sieci sklepów Carrefour na terenie całej Polski. Cursor S.A. został wybrany w drodze konkursu ofert na organizację działań z zakresu „tailor made” (dopasowany do konkretnych potrzeb).

Czytaj dalej »Cursor S.A. organizuje konkurs dla Nałęczowianki w sieci sklepów Carrefour

Outsourcing Experts – połączenie Grupy ArchiDoc i spółek z Funduszu NEO Investments

Grupa kapitałowa ArchiDoc oraz Fundusz Neo Investments podpisały umowę inwestycyjną, w wyniku której połączą siły. Jednym z efektów integracji będzie powstanie marki Outsourcing Experts (OEX). Nowa spółka będzie jednym z największych podmiotów działających na rynku usług outsourcingowych w Polsce. Transakcja podlega decyzji Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Strony uzgodniły zamiar wprowadzenia akcji spółki do obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w ciągu najbliższego roku.

Czytaj dalej »Outsourcing Experts – połączenie Grupy ArchiDoc i spółek z Funduszu NEO Investments