Artur Kurasiński

Przedsiębiorcy mówią „nie” przestarzałym strukturom

W środę 24 sierpnia, w siedzibie AIP Business Link odbyła się debata nad powołaniem w Polsce Ministerstwa Przedsiębiorczości, w której na argumenty starli się przedsiębiorca i inwestor Artur Kurasiński oraz Dariusz Żuk, Prezes Fundacji Polska Przedsiębiorcza. Debacie przysłuchiwał się m. in. poseł na Sejm Michał Szczerba, a wspólnym mianownikiem dyskusji była archaiczność istniejącego systemu w środowisku przedsiębiorczości oraz absolutna konieczność wprowadzenia zmian.

Czytaj więcej »Przedsiębiorcy mówią „nie” przestarzałym strukturom

PZPN wybiera IAI S.A. organizując sprzedaż w internecie przed Euro 2012

PZPN organizując sprzedaż internetową przed Euro 2012 sięga po najnowsze technologie SaaS. W ramach uruchomienia projektu KlubKibicaRP.pl, sklep internetowy został stworzony w oparciu o platformę IAI-Shop.com. Sklep.KlubKibicaRP.pl jest jedynym sklepem internetowym z oficjalnymi gadżetami PZPN i wkrótce również biletami na mecze reprezentacji Polski.

Czytaj więcej »PZPN wybiera IAI S.A. organizując sprzedaż w internecie przed Euro 2012

Palikot o Internecie

Janusz Palikot, jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich posłów, będzie gościem specjalnym konferencji Internet Beta 2009. Wydarzenie, które odbędzie się w dniach 23-25 września w Rzeszowie, to pierwsze w Polsce interdyscyplinarne spotkanie poświęcone trendom i możliwościom rozwoju sieci.Czytaj więcej »Palikot o Internecie