ArtGraph

White Rabbit rozbudowuje dział DTP i poszerza jego kompetencje

Do działu DTP agencji White Rabbit dołączył Grzegorz Hajkiewicz. Grzegorz posiada 15 letnie doświadczenie w branży, a zakres jego obowiązków obejmował: pracę na profesjonalnych skanerach bębnowych, modelowanie obiektów 3D, doradztwo w sprawach proofingu, tworzenie i zabezpieczanie sieci informatycznych w studiach graficznych, projektowanie i doradztwo w sprawie fileserver-ów oraz stacji graficznych. Czytaj więcej »White Rabbit rozbudowuje dział DTP i poszerza jego kompetencje

Rowerowe wyprawy z NESQUIK

Wraz z nadejściem wiosny nasze pociechy z radością wyciągną swoje rowery, by znów wraz z rodzicami bądź przyjaciółmi ze szkoły zdobywać kolejne, nieprzetarte dotąd szlaki. Aby podczas tych wypraw nie zabrakło im energii, Nestlé wprowadziło kakao NESQUIK z bidonem rowerowym gratis na ich ulubiony, czekoladowy napój. Limitowana oferta będzie dostępna od 1 marca br.
Czytaj więcej »Rowerowe wyprawy z NESQUIK

Słodkie chwile z kawą

Codzienne momenty picia kawy każdemu z nas przywołują na myśl konkretne skojarzenia: to poranne przebudzenie, dyskusje w biurowej kuchni czy popołudniowa chwila zatrzymania i wytchnienia. Słodki dodatek do gorącej filiżanki może sprawić, że każdy z tych codziennych momentów będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.
Czytaj więcej »Słodkie chwile z kawą