Przejdź do treści

Arnold Nowak

itelligence nagrodzona Godłem „Firma Przyjazna Klientowi”

itelligence sp. z o.o. dołączyła do prestiżowego grona Laureatów Godła „Firma Przyjazna Klientowi”. Przyznanie itelligence tego wyróżnienia jest potwierdzeniem wysokich standardów obsługi Klientów itelligence w zakresie outsourcingu IT, konsultingu oraz wsparcia aplikacyjnego i maintenance systemów SAP oraz skutecznej realizacji założeń zarządzania relacjami z Klientami.Czytaj dalej »itelligence nagrodzona Godłem „Firma Przyjazna Klientowi”

Klienci ocenili jakość usług i produktów oferowanych przez itelligence

Fundacja Obserwatorium Zarządzania, posiadająca wieloletnie doświadczenie w realizacji badań marketingowych i społecznych, przeprowadziła dla itelligence badanie poziomu satysfakcji Klienta. Klienci bardzo wysoko ocenili usługi i produkty oferowane przez itelligence w zakresie outsourcingu IT, konsultingu oraz wsparcia aplikacyjnego i maintenance systemów SAP.

Czytaj dalej »Klienci ocenili jakość usług i produktów oferowanych przez itelligence

itelligence wdrożyło SAP Master Data Management w Pfleiderer Grajewo SA

Firma Pfleiderer Grajewo S.A. – wiodący w Europie Środkowo-Wschodniej producent materiałów dla meblarstwa, wyposażenia wnętrz oraz budownictwa, właściciel marek: Global Collection, Unico Prestige Surfaces, płyta budowlana MFP®, nawiązał współpracę z itelligence. W ramach umowy itelligence wdrożyło rozwiązanie do zarządzania procesem tworzeniach danych podstawowych SAP MDM (Master Data Management).

Czytaj dalej »itelligence wdrożyło SAP Master Data Management w Pfleiderer Grajewo SA

Koszalińskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego korzysta z pakietu usług wsparcia SAP firmy itelligence

W październiku Koszalińskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego (KPPD) podjęło decyzję o przekazaniu itelligence odpowiedzialności za utrzymanie i wsparcie swojego rozwiązania SAP. KPPD jest kolejnym klientem, który korzystał do tej pory z usług wdrożeniowych i wsparcia innego partnera, a w ostatnim czasie zdecydował się powierzyć opiekę nad systemem SAP firmie itelligence.

Czytaj dalej »Koszalińskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego korzysta z pakietu usług wsparcia SAP firmy itelligence