Archiwa tagu: Arkadiusz Seńko

Warsztaty Global Startup Challenge 2010 na półmetku

Minął pierwszy miesiąc warsztatów prowadzonych w ramach programu Global Startup Challenge. Osiem zespołów z Polski i zagranicy wzięło udział w spotkaniach doskonalących umiejętności zarządzania innowacyjnym e-projektem, który ma odnieść światowy sukces. Z uczestnikami programu swoją wiedzą podzielili się specjaliści z dziedziny IT, e-marketingu oraz rynku kapitałowego. Finał warsztatów planowany jest na wrzesień br.

Wybrano najlepsze projekty w programie Global Startup Challenge 2010

1 lipca br., w Szczecinie rozpoczęły się warsztaty dla najlepszych projektów typu start-up, które zgłosiły się do Programu Global Startup Challenge 2010 – pierwszej w Polsce inicjatywy skierowanej do twórców projektów internetowych o najwyższym potencjale, rokujących odniesienie sukcesu w skali globalnej. Spośród ponad stu zgłoszeń, które napływały do organizatorów do 16 czerwca, wybrano osiem kilkuosobowych… Czytaj dalej »

Global Startup Challenge 2010, czyli „na dobry start” w globalnej sieci

Rozpoczynający się właśnie Program Global Startup Challenge 2010 to pierwsza w Polsce inicjatywa skierowana do twórców projektów internetowych o najwyższym potencjale, rokujących odniesienie sukcesu w skali globalnej. Celem Programu jest wyłonienie i wsparcie merytoryczne, technologiczne oraz finansowe najlepszych pomysłodawców z całej Europy.