Arkadiusz Miszuk

DIALOG przy unijnym wsparciu zrealizuje kolejny duży projekt inwestycyjny w Łodzi

Dzisiaj w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi podpisano umowę o dofinansowanie projektu „Rozbudowa regionalnej sieci szerokopasmowej Telefonii DIALOG S.A. w województwie łódzkim”. Przedsięwzięcie zajęło pierwsze miejsce w konkursie wniosków o dotację „Infrastruktura społeczeństwa informacyjnego” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013.

Czytaj więcej »DIALOG przy unijnym wsparciu zrealizuje kolejny duży projekt inwestycyjny w Łodzi

DIALOG otrzymał nagrodę za pasywne sieci optyczne PON

Telefonia DIALOG otrzymała specjalne wyróżnienie Stowarzyszenia Inżynierów Telekomunikacji (SIT) przyznane operatorowi jako liderowi we wdrażaniu innowacyjnej technologii pasywnej sieci optycznej PON na polskim rynku. Dyplom został wręczony wczoraj podczas Gali wieńczącej 14. Międzynarodowe Sympozjum Strategii i Planowania Sieci Telekomunikacyjnych NETWORKS 2010.

Czytaj więcej »DIALOG otrzymał nagrodę za pasywne sieci optyczne PON

Grupa Kapitałowa Telefonia DIALOG – wyniki za I półrocze 2010 rok

Znacznie lepsze niż w I półroczu ubiegłego roku wyniki finansowe (przede wszystkim zysk netto oraz wynik na działalności operacyjnej), dynamiczny przyrost klientów głównie w obszarze telefonii komórkowej i cyfrowej telewizji jako efekt konsekwentnie prowadzonej polityki lojalizacji bazy klientów i zmniejszania wskaźnika odejść, a także nacisk na rozwój innowacyjnych, unikatowych na polską skalę technologii i usług, wyznaczają pozycję Grupy Kapitałowej Telefonii DIALOG na rynku telekomunikacyjnym.

Czytaj więcej »Grupa Kapitałowa Telefonia DIALOG – wyniki za I półrocze 2010 rok

Wielki Finał IV edycji DialNet Masters nadchodzi

Co łączy światowej sławy kosmonautę Mirosława Hermaszewskiego i Zderzacz Hadronów w CERN-ie? Jaki jest związek między Google i Programem CISCO Networking Academy? Odpowiedzi na te pytania można poznać, biorąc udział w Wielkim Finale Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DialNet Masters już 17 czerwca we Wrocławiu. Wówczas to 46 drużyn z Polski będzie rywalizować o tytuł Mistrzów Internetu 2010 i nagrodę główną – wycieczkę do Szwajcarii.

Czytaj więcej »Wielki Finał IV edycji DialNet Masters nadchodzi