Przejdź do treści

Arkadiusz Bochniak

Najnowsze trendy na wyciagnięcie karty? MasterCard® PayPass™ w Cubus i Benetton

Od września wszyscy klienci sklepów należących do grupy Varner, takich jak Benetton i Cubus, mogą płacić w szybki i wygodny sposób: za pomocą kart zbliżeniowych w technologii MasterCard PayPass oraz Maestro® PayPass. Jeden ruch kartą przy terminalu wystarczy, by pokryć koszty nawet najbardziej szalonych zakupów.

Czytaj dalej »Najnowsze trendy na wyciagnięcie karty? MasterCard® PayPass™ w Cubus i Benetton

MasterCard PayPass – jeszcze bliżej piękna w perfumeriach Sephora

Od września 2011 we wszystkich perfumeriach sieci Sephora na terenie Polski można płacić kartami zbliżeniowymi w technologii MasterCard PayPass i Maestro PayPass. Sephora zdecydowała się na wdrożenie technologii zbliżeniowej, tym samym ułatwiając swoim klientom dokonywanie zakupów i skracając czas, który muszą oni przeznaczyć na ich zrobienie.

Czytaj dalej »MasterCard PayPass – jeszcze bliżej piękna w perfumeriach Sephora

Nowa sukienka, buty, marynarka? Zapłać za nie zbliżeniowo kartą MasterCard® PayPass™

Od lipca 2011 we wszystkich sklepach należących do Grupy Inditex w Polsce, takich jak Zara, Zara Home, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Massimo Dutti, Oysho można płacić kartami zbliżeniowymi w technologii MasterCard PayPass i Maestro® PayPass. Grupa Inditex zdecydowała się na wdrożenie technologii zbliżeniowej, tym samym ułatwiając swoim klientom dokonywanie zakupów i skracając czas, który muszą oni poświęcić na ich zrobienie.

Czytaj dalej »Nowa sukienka, buty, marynarka? Zapłać za nie zbliżeniowo kartą MasterCard® PayPass™