Archiwa tagu: ARCHON+ Biuro Projektów

Działka na stoku

Wielu przyszłych inwestorów zadaje sobie pytanie co kupić wcześniej – działkę czy projekt domu? Zdecydowanie inwestowanie w przyszły dom powinniśmy rozpocząć od zakupu działki ponieważ to jej kształt, wielkość, warunki gruntowe i otoczenie w znacznym stopniu przesądzać będą o tym jaki dom na niej będziemy mogli wybudować. Wybierając działkę na stoku powinniśmy zdawać sobie sprawę,… Czytaj dalej »

Nowy standard domu…

Budowa własnego domu, który będzie zapewniał funkcjonalność i komfort użytkowania oraz dawał poczucie bezpieczeństwa, jest ważnym przedsięwzięciem. Budując dom, planując konkretne rozwiązania, szacując gdzie można zaoszczędzić a gdzie wymagany jest większy nakład kosztów decydujemy o tym jaka będzie jakość naszego życia w nowym domu.

ARCHON+ wspiera działania Fundacji Dzieci Które Kochacie

Fundacja Dzieci Które Kochacie ARCHON+ została założona w kwietniu 2006 r. z inicjatywy arch. Barbary Mendel. Misją Fundacji jest niesienie wszechstronnej pomocy dzieciom osamotnionym, pozbawionym z różnych przyczyn opieki rodzicielskiej. Dziecko żyjące poza rodziną, w placówce opiekuńczo-wychowawczej, zwanej potocznie domem dziecka nie znajdzie matczynej miłości i ojcowskiego wsparcia.

Rodzina na swoim

Program „Rodzina na swoim” powstał w celu wsparcia rodzin w pozyskaniu własnego domu lub mieszkania. Proponowane przez Skarb Państwa wsparcie, pozwala na obniżenie odsetek od zaciągniętego kredytu o 50%, przez pierwszych 8 lat. Polega to na tym, że część należnych Bankowi odsetek, w okresie pierwszych ośmiu lat spłaty pokrywana jest przez Skarb Państwa. Kredyt udzielany… Czytaj dalej »

Sauna – wypoczynek w Twoim domu

Cele sauny są zawsze te same: wypoczynek, odprężenie, hartowanie i wzmocnienie systemu odpornościowego organizmu. Gwarantuje oczyszczenie organizmu z toksyn, jest idealną profilaktyką w walce z infekcjami i przeziębieniem, a przez intensywne krążenie krwi, skóra staje się jędrniejsza i  bardziej dotleniona.