Architektura-murator

147 projektów w Konkursie Studenckim „ARCHITEKTURY-murator”

147 projektów zgłoszono do XIV edycji Konkursu Studenckiego pod hasłem Mieszkanie młodego architekta. Ogłoszenie wyników i otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 22 maja w stołecznym Soho Factory (budynek Komin73) o godz. 12.00. Wystawę będzie można oglądać do 25 maja w godz. 10.00-18.00. Organizatorem konkursu jest miesięcznik „ARCHITEKTURA-murator”.Czytaj więcej »147 projektów w Konkursie Studenckim „ARCHITEKTURY-murator”

Gazeta do siedzenia nagrodzona w Konkursie Studenckim „Architektury-murator”

Odporna na wilgoć gazeta jako koc piknikowy, stolik tekturowy przypominający elegancki, wykrochmalony obrus to najciekawsze projekty studentów architektury nagrodzone w 12. edycji Konkursu Studenckiego miesięcznika „Architektura-murator”, jednego z najpopularniejszych w Polsce konkursów projektowych. W tym roku odbywał się pod hasłem: PIKNIK W MIEŚCIE.

Czytaj więcej »Gazeta do siedzenia nagrodzona w Konkursie Studenckim „Architektury-murator”

Noc Tańczących Budynków – kostiumowy bal architektoniczny na 15-lecie „Architektury-murator”

Z tej okazji pismo organizuje bal – Noc Tańczących Budynków, który nawiązuje do słynnych wydarzeń towarzyskich jak nowojorska Fête Moderne z 1931 roku, gdzie bawili się architekci przebrani za własne budynki. Korzystając z jubileuszu, „Architektura-murator” postanowiła także zrobić coś dla przestrzeni miejskiej – uratować neon modernistycznego dworca Warszawa Powiśle.Czytaj więcej »Noc Tańczących Budynków – kostiumowy bal architektoniczny na 15-lecie „Architektury-murator”