Przejdź do treści

ArchiDoc

Mocna pozycja Grupy OEX w sektorze ubezpieczeń

Grupa Outsourcing Experts umacnia swoją pozycję w branży ubezpieczeniowej. Obecny kontrakt na archiwizację dokumentacji realizowany przez spółkę ArchiDoc – lidera w dziedzinie innowacyjnego zarządzania dokumentami i outsourcingu procesów biznesowych – na rzecz Spółek z Grupy PZU plasuje Grupę OEX w czołówce polskich firm, oferujących usługi z zakresu back-office w modelu zewnętrznym. W ramach umowy ArchiDoc odpowiada za archiwizację oraz rejestrację archiwizowanych dokumentów PZU SA i PZU Życie.

Czytaj dalej »Mocna pozycja Grupy OEX w sektorze ubezpieczeń

Wiarygodność biznesowa spółki ArchiDoc potwierdzona certyfikatem

ArchiDoc – spółka wchodząca w skład Grupy Outsourcing Experts, lider w dziedzinie zarządzania dokumentami i obsługi procesów back-office – otrzymał Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Międzynarodowa wywiadownia gospodarcza D&B Poland wysoko oceniła stabilność finansową spółki ArchiDoc, badaną w oparciu o jej dobre wyniki za 2010 rok, dużą rentowność oraz płynność finansową.

Czytaj dalej »Wiarygodność biznesowa spółki ArchiDoc potwierdzona certyfikatem

Outsourcing Experts – nowy brand na polskim rynku

Promocja produktu w hipermarkecie, wsparcie sprzedaży przez call center a następnie rejestracja danych wszystkich klientów zlecona w jednym miejscu? Na polskim rynku właśnie pojawiła się nowa marka, która skupia pięć spółek z rynku outsourcingu. Wśród głównych usług Grupy znajdują się outsourcing wsparcia sprzedaży i marketingu, obsługa procesów związanych z zarządzaniem dokumentami oraz call center. Dzięki integracji Outsourcing Experts stanie się jednym z największych podmiotów funkcjonujących w tym sektorze. Działem marketingu i PR w Grupie Outsourcing Experts zarządza Anna Zawadzka, która dotychczas kierowała marketingiem w spółce ArchiDoc.

Czytaj dalej »Outsourcing Experts – nowy brand na polskim rynku

Outsourcing Experts – połączenie Grupy ArchiDoc i spółek z Funduszu NEO Investments

Grupa kapitałowa ArchiDoc oraz Fundusz Neo Investments podpisały umowę inwestycyjną, w wyniku której połączą siły. Jednym z efektów integracji będzie powstanie marki Outsourcing Experts (OEX). Nowa spółka będzie jednym z największych podmiotów działających na rynku usług outsourcingowych w Polsce. Transakcja podlega decyzji Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Strony uzgodniły zamiar wprowadzenia akcji spółki do obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w ciągu najbliższego roku.

Czytaj dalej »Outsourcing Experts – połączenie Grupy ArchiDoc i spółek z Funduszu NEO Investments

Nowy Dyrektor IT w ArchiDoc

ArchiDoc SA – lider w dziedzinie innowacyjnego zarządzania dokumentami i outsourcingu procesów biznesowych – powołał nową osobę w strukturach działu IT. Stanowisko dyrektora objął Bartosz Krakowiak, a do jego zadań należy m.in. realizacja projektów wdrożeniowych oraz zarządzanie pracą działu IT.

Czytaj dalej »Nowy Dyrektor IT w ArchiDoc