Przejdź do treści

AppStore

Urządzenia mobilne zarządzane głosem – aplikacje Dragon Dictation i Dragon Search firmy Nuance już dostępne po polsku

Firma Nuance Communications, Inc. (NASDAQ: NUAN) poinformowała, że opracowane przez nią aplikacje Dragon Dictation i Dragon Search dla urządzeń opartych o system iOS tj. telefonu iPhone, odtwarzacza iPod Touch i tabletu iPad obsługujące język polski, debiutują właśnie w Polsce. Aplikacje Dragon Dictation i Dragon Search w ciągu ostatniego roku zyskały szczególnie duże uznanie w Europie, a ich łączna liczba pobrań to dziesiątki milionów. Ich atrakcyjność wynika z tego, że umożliwiają użytkownikom szybkie i proste dyktowanie wiadomości tekstowych (sms), wiadomości e-mail, postów w serwisach społecznościowych, głosowe wyszukiwanie w serwisach internetowych, itd. szybsze i prostsze niż gdyby korzystali z klawiatury. Obie aplikacje, Dragon  Dictation i Dragon Search są już od 3 października dostępne za darmo w polskiej wersji sklepu Apple – Appstore.

Czytaj dalej »Urządzenia mobilne zarządzane głosem – aplikacje Dragon Dictation i Dragon Search firmy Nuance już dostępne po polsku

Stworzone w technologii Adobe, pierwsze wydanie magazynu Brief na iPad, od stycznia dostępne w AppStore

Pierwsze wydanie magazynu marketingu i sprzedaży Brief w wersji na iPad, od 20 stycznia będzie dostępne w AppStore. Najnowszy numer Brief na iPad został w całości stworzony przy użyciu technologii InDesign CS5 oraz usług Adobe Digital Publishing Suite.

Czytaj dalej »Stworzone w technologii Adobe, pierwsze wydanie magazynu Brief na iPad, od stycznia dostępne w AppStore

eGazety dostarczają prasę na urządzenia iPhone i iPod touch

Dzięki technologii firmy eGazety, polskie tytuły dołączyły do grona gazet, które można czytać na bijącym rekordy popularności urządzeniu firmy Apple. Do tej pory żaden z polskich tytułów nie miał swojej mobilnej wersji dedykowanej na urządzenia iPhone oraz iPod touch. eGazety jako pierwsza firma w Polsce umożliwiła użytkownikom tych urządzeń czytanie gazet w nowoczesnej cyfrowej formie.
Czytaj dalej »eGazety dostarczają prasę na urządzenia iPhone i iPod touch